28 zł
Cena netto: 22,76 zł
Cena netto: 22,76 zł
SKU: 434386
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Manhattan
Gwarancja: gwarancja producenta
Podkładka pod mysz dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Podkładka dla graczy
- Niebieski
- Kolor powierzchni: Monochromatyczny
- Podstawka na nadgarstek Podkładka antypoślizgowa
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Podkładka pod mysz z poduszką pod nadgarstek |
| Szerokość | 24.1 cm |
| Głębokość | 20.3 cm |
| Grubość | 4 mm |
| Waga | 87.8 g |
| Kolor | Niebieski |
| Różne | |
| Cechy | Podstawa antypoślizgowa |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 434386 |
| Dane producenta | Manhattan Computer Products Petaluma, CA 94952 USA Telefon: +1 707-765-8000 E-mail: info@manhattanproducts.com Strona internetowa: manhattanproducts.us |
| Pomoc techniczna | https://www.manh.com/support-and-services/customer-support |







