Cena netto: 50,41 zł
SKU: K72110EU
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Kensington
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Ciche działanie przycisków
Znacznie cichsze działanie przycisków niż w standardowych myszach, co ma znaczenie w przypadku pracy w miejscu, gdzie hałas jest niepożądany, na przykład w bibliotece lub podczas prezentacji, gdy nie chcesz przeszkadzać innym lub skupić się na pracy
Czujnik 1000 DPI
Czujnik optyczny o wysokiej rozdzielczości płynnie śledzi ruch myszy, zapewniając optymalne działanie i efektywność
Projekt dla prawo- i leworęcznych
Wygodna mysz z trzema przyciskami i kółkiem przewijania zaprojektowana z myślą o osobach prawo- i leworęcznych oraz kształt pozwalający na długą, wygodną pracę.
Instalacja typu Plug & Play
Wystarczy podłączyć standardowe przewodowe złącze USB do urządzenia i zacząć pracę. Sterownik zostanie automatycznie pobrany i zainstalowany.
5-letnia ograniczona gwarancja
Wysoka trwałość sprawia, że nigdy nie będzie ci potrzebna kolejna mysz — w przypadku problemów wymienimy ją lub naprawimy
SmartFit™ - prosty patent na komfort
Ten produkt opracowano tak, aby był wygodny w użyciu dla osób o średnich dłoniach.
Kluczowe wyróźniki
- Biuro Optyczny 1000 DPI Czarny
- Oburęczny USB Typu-A
- Typ przewijania (scroll type): Koło Liczba przycisków: 3
- Źródło zasilania: Kabel.
Przewodowa mysz ValuMouse ma trzy cicho działające przyciski i kółko przewijania, które przydają się, gdy trzeba wykonać pracę, nie przeszkadzając innym. Czujnik optyczny o wysokiej rozdzielczości zapewnia niezawodność i precyzję podczas nawigacji, a komfortowy kształt umożliwia wygodną pracę osobom prawo- i leworęcznym. Instalacja Plug & Play przez przewodowe połączenie USB i trwałość poparta 5-letnią ograniczoną gwarancją.
| Marketing Description | |
| Przewodowa mysz ValuMouse ma trzy cicho działające przyciski i kółko przewijania, które przydają się, gdy trzeba wykonać pracę, nie przeszkadzając innym. Czujnik optyczny o wysokiej rozdzielczości zapewnia niezawodność i precyzję podczas nawigacji, a komfortowy kształt umożliwia wygodną pracę osobom prawo- i leworęcznym. Instalacja Plug & Play przez przewodowe połączenie USB i trwałość poparta 5-letnią ograniczoną gwarancją. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz |
| Orientacja | Prawo i leworęczna |
| Szerokość | 6 cm |
| Głębokość | 10.8 cm |
| Wysokość | 3.8 cm |
| Waga | 90 g |
| Kolor | Czarny |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczna |
| Ilość przycisków | 3 |
| Zakres ruchu | 1000 dpi |
| Cechy | Pokrętło przewijania, projekt dla osób oburęcznych |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB - 4 pin USB Typ A |
| Różne | |
| Zgodność z normami | Plug and Play |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Apple MacOS X 10.5 - 10.8, Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | K72110EU |
| Dane producenta | Kensington 2801 Bishop Drive, Suite 250 San Ramon, CA 94583 USA Telefon: +1 800-535-4242 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Kensington Kensington Europe Ltd. 26-28 Hammersmith Grove London W6 7BA Wielka Brytania Telefon: +44 (0) 20 8987 0870 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Pomoc techniczna | https://www.kensington.com/resources/product-support/?srsltid=AfmBOoqDApUdGvQFe9FF-dJXvNHBHZZskkZkSa5sCPedA4O7mkqX6jeB |







