829 zł
Cena netto: 673,98 zł
Cena netto: 673,98 zł
SKU: 61370
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Steel Series
Gwarancja: gwarancja producenta
Produkt Wzmacniacz słuchawkowy DAC dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy.
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Typ produktu | Wzmacniacz słuchawkowy DAC |
| System audio | |
| Kanały Dźwięku | Stereo |
| Funkcje | Konwerter dźwięku cyfrowo-analogowy, wzmacniacz słuchawkowy |
| Konwerter audio cyfrowe/ analogowe | 24bit / 96kHz |
| Dźwięk o Wysokiej Rozdzielczości | Tak |
| Specyfikacje audio | Konwerter Dźwięku cyfrowego do analogowego Stosunek sygnał-szum - 109 dB - Całkowite zniekształcenie harmoniczne - 0.0032% |
| Połączenia | |
| Złącza | Słuchawki - z boku Wejście SPDIF (TOSLINK) - tył USB - tył Wyjście sygnału audio (mini-słuchawki stereo 3,5mm) - tył Wejście sygnału audio (mini-słuchawki stereo 3,5mm) - tył |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB, kabel dźwięku cyfrowego (optyczny), headphone adapter |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość | 12.7 cm |
| Głębokość | 5.48 cm |
| Wysokość | 4.37 cm |
| Waga | 155 g |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość (transport) | 11.8 cm |
| Głębokość (transport) | 6.5 cm |
| Wysokość (transport) | 15.2 cm |
| Waga (transport) | 314 g |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 61370 |
| Dane producenta | SteelSeries H.C. Andersens Boulevard 27, 1553 Kopenhaga, Dania Telefon: +45 70 20 00 00 Strona internetowa: www.steelseries.com |
| Pomoc techniczna | https://support.steelseries.com/hc/en-us |







