62 zł
Cena netto: 50,41 zł
Cena netto: 50,41 zł
SKU: 179645
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Manhattan
Gwarancja: gwarancja producenta
Mysz bezprzewodowa Manhattan dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Biuro Optyczny 1600 DPI Czarny, Biały
- Oburęczny Bluetooth 10 m
- Typ przewijania (scroll type): Koło Liczba przycisków: 3
- Źródło zasilania: Baterie
- 1 AA
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz |
| Odbiornik bezprzewodowy | Odbiornik bezprzewodowy USB |
| Szerokość | 5.5 cm |
| Głębokość | 9.3 cm |
| Wysokość | 3.6 cm |
| Waga | 40 g |
| Tworzywo produktu | Tworzywo ABS |
| Kolor | Czarno-biały |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Bezprzewodowa |
| Interfejs | 2.4 GHz, Bluetooth 4.0 |
| Maksymalna odległość działania | Do 10 m |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczna |
| Ilość przycisków | 3 |
| Zakres ruchu | 1600 dpi |
| Wykonanie | Przełączanie czułości w czasie rzeczywistym 800/1200/1600 dpi |
| Cechy | Pokrętło przewijania |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB - 4 pin USB Typ A |
| Różne | |
| Zgodność z normami | FCC, RoHS2 |
| Bateria | |
| Typ | Typu AA |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 0 - 85% |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 179645 |
| Dane producenta | Manhattan Computer Products Petaluma, CA 94952 USA Telefon: +1 707-765-8000 E-mail: info@manhattanproducts.com Strona internetowa: manhattanproducts.us |
| Pomoc techniczna | https://www.manh.com/support-and-services/customer-support |







