Cena netto: 46,34 zł
SKU: MT1122
Dostępność: średnia
Producent: Media-Tech
Gwarancja: 24 miesięcy
Galeria
Specyfikacja
Kablowa pionowa mysz komputerowa
VERTIC MT1122 - to pionowa, kablowa, myszka komputerowa zaprojektowana specjalnie dla osób ceniących sobie komfort i wygodę użytkowania.
Zalety wynikające z użytkowania myszek pionowych
Wieloletnie korzystanie ze standardowej myszki może wywoływać u niektórych osób bóle mięśni i stawów. Aby temu przeciwdziałać, osoby, które spędzają wiele godzin przed komputerem, powinny wybrać ergonomiczną myszkę wertykalną.
Wertykalna mysz komputerowa to rozwiązanie wielu problemów
Pionowa budowa myszki sprawia że nasza dłoń przyjmuje pozycję, jak podczas uścisku. Takie położenie zapobiega nadmiernemu wygięciu nadgarstka w bok i skręceniu przedramienia do wewnątrz.
Pionowe ułożenie dłoni to tak zwana pozycja naturalna w której nie odczuwamy przeciążeń i napięć mięśniowych. Mysz VERTIC MT1122 eliminuje wszystkie te problemy.
Ważne! Myszka VERTIC MT1122 dostosowana jest dla osób praworęcznych!
Przycisk zmiany rozdzielczości znacznie ułatwia kontrolę czułości oraz szybkości myszy, podczas gry czy normalnej pracy
Dodatkowe przyciski funkcyjne są umiejscowione w intuicyjnych dla użytkownika miejscach (w okolicach kciuka). Znacznie ułatwiają poruszanie się w przeglądarkach internetowych, grach oraz programach. Łącznie mysz ma 5 przycisków + podświetlaną rolkę (scroll).
VERTIC MT1122 wyposażona jest w wysokiej klasy sensor optyczny z możliwością szybkiej zmiany rozdzielczości 1200/1600/2400/3200DPI.
Pozostałe zalety myszki bezprzewodowej Media-Tech Vertic:
- Proste podłączenie z komputerem przez kabel USB
- Zgodność z większością systemów operacyjnych
- Profilowany ergonomiczny kształt
- Gumowana obudowa
- Kolorowa illuminacja świetlna
| Model |
Vertic MT1122 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 3200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 mm |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
110 x 72 x 75 mm |
| Waga | 123 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | MT1122 |
| Dane producenta | Media-Tech Polska Sp. z o.o. ul. Brzeziny 13B 05-074 Halinów Telefon: (+48 22) 760 39 99 E-mail: recepcja@media-tech.eu Strona internetowa: media-tech.eu |
| Podmiot odpowiedzialny | Media-Tech Polska Sp. z o.o. ul. Brzeziny 13B 05-074 Halinów Telefon: (+48 22) 760 39 99 E-mail: recepcja@media-tech.eu Strona internetowa: media-tech.eu |
| Pomoc techniczna | https://media-tech.eu/pomoc-techniczna/ |







