46 zł
Cena netto: 37,40 zł
Cena netto: 37,40 zł
SKU: 425490
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Manhattan
Gwarancja: gwarancja producenta
Podkładka pod mysz dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Rozmiar: XXL Osuszenie Czarny
- Kolor powierzchni: Monochromatyczny
- Wodoodporny
- Obszyte krawędzie
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Podkładka pod mysz |
| Rozmiar | Rozmiar XXL |
| Tworzywo produktu | Tkanina |
| Szerokość | 80 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| Grubość | 3 mm |
| Waga | 547 g |
| Kolor | Czarny |
| Różne | |
| Cechy | Repelent wodny, zszywane brzegi, antypoślizgowa podstawa gumowa, powierzchnia z mikroteksturą |
| Rodzaj opakowania | Do sprzedaży detalicznej |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 10 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 425490 |
| Dane producenta | Manhattan Computer Products Petaluma, CA 94952 USA Telefon: +1 707-765-8000 E-mail: info@manhattanproducts.com Strona internetowa: manhattanproducts.us |
| Pomoc techniczna | https://www.manh.com/support-and-services/customer-support |







