53 zł
Cena netto: 43,09 zł
Cena netto: 43,09 zł
SKU: 520-39
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Sandberg
Gwarancja: gwarancja producenta
Podpórka nadgarstka do dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Czarny
- Pianka termoelastyczna, Poliester
- Podkładka antypoślizgowa
- 480 x 79 x 22 mm
Podparcie pod nadgarstek z pianki zapamiętującej kształt do klawiatury, zapewnia komfort nadgarstka, ograniczając ryzyko wystąpienia urazów na skutek chronicznego przeciążenia mięśni i ścięgien. Antypoślizgowy spód zapobiega przemieszczaniu się podparcia po blacie, nawet podczas szybkiego pisania.
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu | Podpórka nadgarstka do klawiatury |
| Tworzywo produktu | Poliester, podstawa poliuretanowa |
| Szerokość | 48 cm |
| Głębokość | 7.9 cm |
| Wysokość | 2.2 cm |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga | 14.5 cm x 3.5 cm x 57.5 cm / 485 g |
| Różne | |
| Cechy | Wypełnienie z pianki pamięciowej pod nadgarstki |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 520-39 |
| Podmiot odpowiedzialny | Sandberg A/S |
| Pomoc techniczna | https://sandberg.world/pl-pl/support |







