131 zł
Cena netto: 106,50 zł
Cena netto: 106,50 zł
SKU: AMB581GL
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Targus
Gwarancja: gwarancja producenta
Mysz bezprzewodowa Targus dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Czarny
- Oburęczny RF Wireless + Bluetooth
- Typ przewijania (scroll type): Pierścień Liczba przycisków: 1
- Źródło zasilania: Baterie
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz |
| Orientacja | Prawo i leworęczna |
| Szerokość | 6.05 cm |
| Głębokość | 10.9 cm |
| Wysokość | 3.1 cm |
| Waga | 59 g |
| Kolor | Czarny |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Bezprzewodowa |
| Interfejs | Bluetooth 5.0 |
| Cechy | Ochrona Antybakteryjna |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Apple MacOS, Microsoft Windows |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | AMB581GL |
| Dane producenta | Targus 1211 N Miller Street Anaheim, Kalifornia 92806 Stany Zjednoczone Telefon: +1 714-765-8000 Strona internetowa: www.targus.com |
| Pomoc techniczna | https://us.targus.com/pages/support?srsltid=AfmBOorFT7SwqZDkakJgp8Y1QqcRH7nqIcXLKFKB0wDjbxI6QJY2Aeo5 |







