55 zł
Cena netto: 44,72 zł
Cena netto: 44,72 zł
SKU: 910-006652
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Logitech
Gwarancja: gwarancja producenta
Mysz Logitech M100 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Mysz Logitech M100 zapewnia tylko podstawy wygodnego i niezawodnego sterowania komputerem. Nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. A ponieważ jest przewodowa, wystarczy podłączyć kabel do portu USB i od razu można z niej korzystać. Pełnowymiarowy, oburęczny kształt oznacza, że dłoń będzie wygodnie spoczywać, a śledzenie optyczne o wysokiej rozdzielczości (1000 dpi) oznacza, że uzyskasz responsywne, płynne sterowanie kursorem w celu precyzyjnego śledzenia i łatwego zaznaczania tekstu. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz |
| Orientacja | Prawo i leworęczna |
| Szerokość | 6.2 cm |
| Głębokość | 11.3 cm |
| Wysokość | 3.8 cm |
| Waga | 90 g |
| Kolor | Czarny |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczna |
| Ilość przycisków | 3 |
| Zakres ruchu | 1000 dpi |
| Długość kabla | 1.8 m |
| Cechy | Pokrętło przewijania |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB - 4 pin USB Typ A |
| Różne | |
| Zgodność z normami | Plug and Play |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows Vista / XP / 7, Apple MacOS X 10.4 lub wyższy, Linux Kernel 2.6.x lub nowsza wersja |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 910-006652 |
| Dane producenta | Logitech International S.A. EPFL Innovation Park Building D 1015 Lausanne Szwajcaria Telefon: +41 21 863 5500 E-mail: info@logitech.com Strona internetowa: logitech.com |
| Pomoc techniczna | https://www.logitech.com/pl-pl/support.html?srsltid=AfmBOoohvz0ZOz0pxXGN9DVu1JQLAHQYEMZpX6rjojYQF0bM7an15tUo |







