68 zł
Cena netto: 55,28 zł
Cena netto: 55,28 zł
SKU: 910-006760
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Logitech
Gwarancja: gwarancja producenta
Mysz Logitech M110 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Zrób wszystko, co masz do zrobienia, nie drażniąc osób w pobliżu. Mysz Silent Mice zapewnia takie samo odczucie kliknięcia z hałasem wyciszonym o ponad 90%. Płynne kółko przewijania dopełnia możliwości cichej pracy. Mysz Silent Mice eliminuje zbędny hałas, dbając o zdrowie i produktywność wszystkich wokół. Kliknij głośno po raz ostatni. Rodzina i przyjaciele będą Ci wdzięczni. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz |
| Orientacja | Prawo i leworęczna |
| Szerokość | 6.17 cm |
| Głębokość | 11.296 cm |
| Wysokość | 3.84 cm |
| Waga | 85 g |
| Kolor | Średnioszary |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Przewodowa |
| Interfejs | USB-A |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczna |
| Ilość przycisków | 3 |
| Zakres ruchu | 1000 dpi |
| Długość kabla | 180 cm |
| Cechy | Pokrętło przewijania |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB - 4 pin USB Typ A |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Windows 10 / 11 lub nowsza wersja, Apple MacOS 10.5 lub nowsza wersja, Linux Kernel 2.6+ |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 910-006760 |
| Dane producenta | Logitech International S.A. EPFL Innovation Park Building D 1015 Lausanne Szwajcaria Telefon: +41 21 863 5500 E-mail: info@logitech.com Strona internetowa: logitech.com |
| Pomoc techniczna | https://www.logitech.com/pl-pl/support.html?srsltid=AfmBOoohvz0ZOz0pxXGN9DVu1JQLAHQYEMZpX6rjojYQF0bM7an15tUo |







