32 zł
Cena netto: 26,02 zł
Cena netto: 26,02 zł
SKU: 631-03
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Sandberg
Gwarancja: gwarancja producenta
Mysz bezprzewodowa Sandberg dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Biuro 1600 DPI Czarny
- Po lewej stronie RF Wireless 10 m
- Typ przewijania (scroll type): Koło Liczba przycisków: 4
- Źródło zasilania: Baterie
- 1 AA
Sandberg Wireless Mouse zapewnia całkowitą swobodę podczas pracy na komputerze. Ta mysz jest bezprzewodowa, więc eliminuje problem denerwujących kabli. Instalacja jest całkowicie automatyczna, nie wymaga oprogramowania ani parowania urządzeń. Wystarczy włożyć dostarczony odbiornik USB do złącza USB i już można korzystać z myszy.
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz |
| Odbiornik bezprzewodowy | Odbiornik bezprzewodowy USB |
| Szerokość | 6.5 cm |
| Głębokość | 3.5 cm |
| Wysokość | 11.1 cm |
| Waga | 65 g |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Bezprzewodowa |
| Interfejs | 2.4 GHz |
| Maksymalna odległość działania | Do 10 m |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczna |
| Ilość przycisków | 4 |
| Zakres ruchu | 1600 dpi |
| Wykonanie | Przełączanie czułości w czasie rzeczywistym 1000/1200/1600 dpi |
| Cechy | Pokrętło przewijania |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB |
| Różne | |
| Zgodność z normami | RoHS, FCC |
| Bateria | |
| Typ | Typu AA |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10, Windows 11, Apple MacOS |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 7.5 cm |
| Głębokość transportowa | 3.9 cm |
| Wysokość transportowa | 12.1 cm |
| Waga transportowa | 180 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 631-03 |
| Podmiot odpowiedzialny | Sandberg A/S |
| Pomoc techniczna | https://sandberg.world/pl-pl/support |







