26 zł
Cena netto: 21,14 zł
Cena netto: 21,14 zł
SKU: 631-04
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Sandberg
Gwarancja: gwarancja producenta
Mysz Sandberg 631-04 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Uniwersalne Optyczny 1200 DPI Czarny
- Oburęczny USB Type-C
- Typ przewijania (scroll type): Koło Liczba przycisków: 3
- Źródło zasilania: Kabel. 1,5 m
Sandberg USB-C Mouse, to idealna mysz do użytku domowego i biurowego. Kabel z wtyczką USB-C pozwala na bezproblemowe podłączenie do urządzeń bez potrzeby stosowania adaptera. Działa natychmiastowo, bez konieczności instalacji oprogramowania.
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz |
| Szerokość | 6 cm |
| Głębokość | 10 cm |
| Wysokość | 3 cm |
| Waga | 102 g |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Przewodowa |
| Interfejs | USB-C |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczna |
| Ilość przycisków | 3 |
| Zakres ruchu | 1200 dpi |
| Długość kabla | 1.5 m |
| Cechy | Pokrętło przewijania |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB-C |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows 7 / 8 / 10 / 11, Apple MacOS |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 8 cm |
| Głębokość transportowa | 12.5 cm |
| Wysokość transportowa | 4.4 cm |
| Waga transportowa | 126 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 631-04 |
| Podmiot odpowiedzialny | Sandberg A/S |
| Pomoc techniczna | https://sandberg.world/pl-pl/support |







