65 zł
Cena netto: 52,85 zł
Cena netto: 52,85 zł
SKU: 369205
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Techly
Gwarancja: gwarancja producenta
Mysz bezprzewodowa Techly dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Mysz |
| Odbiornik bezprzewodowy | Odbiornik bezprzewodowy USB |
| Model ergonomiczny | Tak |
| Szerokość | 7.1 cm |
| Głębokość | 13.5 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Waga | 159 g |
| Tworzywo produktu | Tworzywo ABS, powłoka gumowa |
| Kolor | Czarny |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia | Bezprzewodowa |
| Interfejs | 2.4 GHz |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczna |
| Ilość przycisków | 6 |
| Zakres ruchu | 3200 dpi |
| Wykonanie | Przełączanie czułości w czasie rzeczywistym 1200/3200 dpi |
| Cechy | Pokrętło przewijania, przycisk przełącznika DPI, ciche kliknięcie |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 1 x USB |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | 1 bateria AA |
| Zgodność z normami | FCC, RoHS, USB / USB 2.0 |
| Szczegóły Opakowania | Pudełko z zawieszką |
| Bateria | |
| Typ | Typu AA |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Apple MacOS, Microsoft Windows 7 / 8 / 10 / 11 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 369205 |
| Dane producenta | Nazwa: IC Intracom Italia S.p.A. |
| Pomoc techniczna | https://www.techly.com/contacts/ |







