996 zł
Cena netto: 809,76 zł
Cena netto: 809,76 zł
SKU: 920-012931
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Logitech
Gwarancja: gwarancja producenta
Zestaw klawiatury i dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Zestaw klawiatury i tarczy |
| Podświetlenie | RGB |
| Interfejs | USB-C |
| Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) / Waga | Klawiatura numeryczna: 9.37 cm x 9.21 cm x 3.38 cm / 128 g Klawiatura: 7.79 cm x 9.17 cm x 3.38 cm / 96 g Stojak: 5.85 cm x 2.05 cm x 11.27 mm / 61 g |
| Nazwa klawiatury | Logitech MX Creative Keypad |
| Ilość klawiszy skrótu | 11 |
| Funkcje Hot Keys | Programowalny |
| Wskaźnik | |
| Typ | Klawiatura numeryczna - bezprzewodowa |
| Nazwa wskaźnika | Logitech MX Creative Dialpad |
| Ilość guzików | 4 |
| Baterie: | 2 alkaliczna |
| Obsługiwany Typ Baterii | AAA x 2 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | USB-C |
| Różne | |
| Kolor | Grafitowy |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB-C do USB-C (1,5 m), stojak |
| Zgodność z normami | FSC |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie | Logi Options + |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows 10 lub nowsza wersja, Apple macOS 13 lub nowszy |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 920-012931 |
| Dane producenta | Logitech International S.A. EPFL Innovation Park Building D 1015 Lausanne Szwajcaria Telefon: +41 21 863 5500 E-mail: info@logitech.com Strona internetowa: logitech.com |
| Pomoc techniczna | https://www.logitech.com/pl-pl/support.html?srsltid=AfmBOoohvz0ZOz0pxXGN9DVu1JQLAHQYEMZpX6rjojYQF0bM7an15tUo |







