55 zł
Cena netto: 44,72 zł
Cena netto: 44,72 zł
SKU: 176354
Dostępność: ostatnie sztuki
Producent: Manhattan
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura numeryczna Manhattan dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Przeznaczenie: Uniwersalne Typ klawiatury: Membranowa
- Interfejs urządzenia: USB
- Materiały: Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS)
- Rodzaj zasilania: USB
- Czarny
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura keypad |
| Interfejs | USB |
| Ilość klawiszy | 18 |
| Technologia wykonania klawiatury | Membrana |
| Szerokość | 8.5 cm |
| Głębokość | 14 cm |
| Wysokość | 2.3 cm |
| Waga | 90 g |
| Różne | |
| Kolor | Czarny |
| Długość kabla | 1.29 m |
| Zgodność z normami | RoHS2, FCC, WEEE |
| Cykl Życia Klucza | 5 milionów kliknięć |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows Vista / XP / 7, Windows 8.1 / 10, Linux, Apple MacOS 9.0 or later |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5–90% (niekondensująca) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 176354 |
| Dane producenta | Manhattan Computer Products Petaluma, CA 94952 USA Telefon: +1 707-765-8000 E-mail: info@manhattanproducts.com Strona internetowa: manhattanproducts.us |
| Pomoc techniczna | https://www.manh.com/support-and-services/customer-support |







