Cena netto: 122,76 zł
SKU: K75409WW
Dostępność: mała
Producent: Kensington
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Klawisze o konstrukcji nożycowej dla cichego i szybkiego pisania
Klawisze o konstrukcji nożycowej zapewniają cichą i szybką pracę, są idealne do przestrzeni wspólnych . Zaprojektowane z myślą o komforcie, te klawisze pomagają zmniejszyć zmęczenie i zapewniają płynne oraz dokładne pisanie.
Kompaktowa konstrukcja zapewniająca większą mobilność
Łatwa do przenoszenia, kompaktowa konstrukcja to idealny wybór dla pracowników zdalnych, którzy pracują w podróży. Płynne przemieszczanie się między różnymi lokalizacjami bez utraty komfortu i funkcjonalności.
15 programowalnych klawiszy + klawisz AI Copilot dla zwiększonej wydajności
Dostosuj swoją klawiaturę, aby uprościć wymagające przepływy pracy. Dzięki 15 programowalnym klawiszom, dedykowanemu klawiszowi AI Copilot* i Function Lock, możesz uzyskać natychmiastowy dostęp do makr i poleceń klawiszowych, co pozwala na płynną wielozadaniowość. * Dotyczy tylko systemu Windows.
Bezpieczne połączenie z wieloma urządzeniami
Podłącz do 4 urządzeń: 3 przez Bluetooth® 5.4 i 1 przez odbiornik USB-A 2.4GHz, z szyfrowaniem AES 128-bit i zasięgiem 10m.
Akumulator o pojemności 500 mAh
Pojedyncze ładowanie wystarcza na 4 miesiące pracy. * W zestawie kabel do ładowania USB-A do USB-C®. * Żywotność akumulatora może się różnić w zależności od użytkowania.
Wskaźniki LED informujące o aktualnym stanie
Trzy wskaźniki statusu dla Caps Lock, żywotności baterii i parowania Bluetooth® zapewniają natychmiastową widoczność aktualnych ustawień klawiatury.
Cechy zrównoważonego rozwoju
Tworzywo sztuczne użyte w obudowie tej klawiatury zawiera 39% materiałów z recyklingu poużytkowego (PCR) i jest wysyłane w opakowaniach certyfikowanych przez FSC®.
Uniwersalna kompatybilność
Kompatybilna z Windows, macOS i ChromeOS.* Nie wymaga sterowników ani pobierania. * Klawisz Copilot działa tylko z systemem Windows.
3-letnia ograniczona gwarancja
Objęte profesjonalnym wsparciem firmy Kensington oraz 3-letnią ograniczoną gwarancją.
Kluczowe wyróźniki
- Dom/Biuro
- RF Wireless + Bluetooth Przełącznik nożycowy
- QWERTY
- Klawisze Windows
- Szary
- 1 szt.
Idealna dla profesjonalistów dążących do maksymalnej wydajności podczas pracy zdalnej, kompaktowa klawiatura KB435 EQ do wielu urządzeń, z możliwością ładowania oferuje ciche i szybkie klawisze nożycowe dla doskonałego doświadczenia pisania. Obsługuje płynne przełączanie bezprzewodowe między czterema urządzeniami za pomocą 3 połączeń Bluetooth® 5.4 i 1 odbiornika USB-A 2.4GHz. Dostosuj przepływy pracy za pomocą 15 programowalnych klawiszy, klawisza Copilot AI* i Function Lock. Akumulator o pojemności 500mAh wystarcza na 4 miesiące.** Wskaźniki LED dla Caps Lock i stanu naładowania akumulatora informują Cię na bieżąco o stanie urządzenia. Plastik użyty w obudowie tej klawiatury zawiera 39% materiałów z recyklingu poużytkowego (PCR) i jest wysyłany w opakowaniu certyfikowanym przez FSC®. Zgodność z systemami Windows, macOS i ChromeOS. Obsługiwana przez opcjonalne oprogramowanie Kensington Konnect™, które umożliwia dostosowanie funkcji do indywidualnych potrzeb. Produkt jest objęty 3-letnią ograniczoną gwarancją.
* Dotyczy tylko systemu Windows.
** Żywotność akumulatora może się różnić w zależności od użytkowania.
| Marketing Description | |
| Kensington KB435 EQ to kompaktowa klawiatura bezprzewodowa zaprojektowana z myślą o wydajności i wszechstronności w każdym środowisku. Dzięki 86 klawiszom, w tym 15 programowalnym klawiszom skrótów i klawiszowi Copilot, klawiatura ta usprawnia zarządzanie zadaniami, zapewniając jednocześnie komfort pisania dzięki technologii nożycowej. Akumulator zapewnia długotrwałą wydajność, a klawiatura obsługuje wiele urządzeń, płynnie łącząc się z komputerami PC, Mac i ChromeOS. Elegancki wygląd uzupełnia odłączany kabel USB-C, zapewniający elastyczność i wygodę nawet podczas podróży. Klawiatura działa skutecznie w zakresie temperatur od 0 °C do 40 °C i zachowuje funkcjonalność w wilgotnych warunkach, dzięki czemu nadaje się do różnych zastosowań. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Interfejs | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Maksymalna odległość działania | Do 10 m |
| Odbiornik bezprzewodowy | Odbiornik bezprzewodowy USB |
| Urządzenie wejściowe | Wielourządzeniowy, akumulatorowy |
| Typ | Bezprzewodowa |
| Ilość klawiszy | 86 |
| Funkcje Hot Keys | Klucz Copilot, 15 programowalnych klawiszy skrótów |
| Lokalizacja i układ | QWERTY Międzynarodowy Angielski |
| Technologia wykonania klawiatury | Nożyczki |
| Odpinany kabel | Tak |
| Szerokość | 31.8 cm |
| Głębokość | 12.5 cm |
| Wysokość | 1.9 cm |
| Waga | 420 g |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | USB-C (kabel wymienny) |
| Różne | |
| Kolor | Kosmiczna szarość |
| Długość kabla | 1.8 m |
| Akcesoria w zestawie | Kabel z USB-C na USB-A |
| Zgodność z normami | AES-128, RCM, ACCO RSL, BC, CB, FCC, IC, NRCAN, RoHS, Subtel, UKCA, WEEE |
| Rodzaj opakowania | Do sprzedaży detalicznej |
| Szczegóły Opakowania | Tektura FSC |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows, Apple MacOS, Google Chrome OS |
| Bateria | |
| Typ | Akumulator |
| Czas działania (do) | 4 miesiące |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 33 cm |
| Głębokość transportowa | 19.2 cm |
| Wysokość transportowa | 2.7 cm |
| Waga transportowa | 640 g |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Zawartość Surowców z Recyklingu w Produkcie | 39 % - material z recyklingu po-konsumpcyjnego |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 0 - 85% (bez skraplania) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | K75409WW |
| Dane producenta | Kensington 2801 Bishop Drive, Suite 250 San Ramon, CA 94583 USA Telefon: +1 800-535-4242 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Kensington Kensington Europe Ltd. 26-28 Hammersmith Grove London W6 7BA Wielka Brytania Telefon: +44 (0) 20 8987 0870 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Pomoc techniczna | https://www.kensington.com/resources/product-support/?srsltid=AfmBOoqDApUdGvQFe9FF-dJXvNHBHZZskkZkSa5sCPedA4O7mkqX6jeB |







