84 zł
Cena netto: 68,29 zł
Cena netto: 68,29 zł
SKU: 178846
Dostępność: średnia
Producent: Manhattan
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura bezprzewodowa Manhattan dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Przeznaczenie: Laptop/PC
- Interfejs urządzenia: RF Wireless
- Ilość klawiszy: 18
- 2.4 GHz
- Materiały: Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS)
- Mikro odbiornik
- Rodzaj zasilania: Bateria
- Czarny
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura keypad |
| Interfejs | 2.4 GHz |
| Maksymalna odległość działania | Do 10 m |
| Odbiornik bezprzewodowy | Nano odbiornik bezprzewodowy USB |
| Typ | Bezprzewodowa |
| Ilość klawiszy | 18 |
| Technologia wykonania klawiatury | Membrana |
| Szerokość | 8.5 cm |
| Głębokość | 14 cm |
| Wysokość | 2.3 cm |
| Waga | 90 g |
| Różne | |
| Kolor | Czarny |
| Zgodność z normami | FCC, RoHS2, WEEE |
| Cykl Życia Klucza | 5 milionów kliknięć |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8.1 / 10, Linux, Apple MacOS 9.x lub wyższy |
| Bateria | |
| Typ | Typ AAA |
| Zainstalowana ilość | 1 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność | 5 - 90% |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 178846 |
| Dane producenta | Manhattan Computer Products Petaluma, CA 94952 USA Telefon: +1 707-765-8000 E-mail: info@manhattanproducts.com Strona internetowa: manhattanproducts.us |
| Pomoc techniczna | https://www.manh.com/support-and-services/customer-support |







