Cena netto: 151,22 zł
SKU: K75408WW
Dostępność: mała
Producent: Kensington
Gwarancja: gwarancja producenta
Galeria
Specyfikacja
Klawisze o konstrukcji nożycowej dla cichego i szybkiego pisania
Klawisze o konstrukcji nożycowej zapewniają cichą i szybką pracę i są idealne do przestrzeni wspólnych . Zaprojektowane z myślą o komforcie, te klawisze zmniejszają zmęczenie i zapewniają płynne, dokładne pisanie, niezależnie od tego, czy piszesz e-maile, raporty, czy grasz.
16 programowalnych klawiszy + klucz Copilot + Function Lock dla zwiększonej wydajności
Dostosuj swoją klawiaturę, aby zoptymalizować przepływy pracy dla złożonych zadań z 16 programowalnymi klawiszami, dedykowanym klawiszem AI Copilot* i Function Lock. Szybki dostęp do makr i poleceń klawiszowych, aby wspierać bezwysiłkową wielozadaniowość. * Dotyczy tylko systemu Windows.
Bezpieczne połączenie z wieloma urządzeniami
Podłącz do 4 urządzeń: 3 x Bluetooth® 5.4 i 1 x odbiornik USB-A 2,4 GHz, z szyfrowaniem AES 128-bit i zasięgiem 10 m.
Akumulator 500 mAh
Pojedyncze ładowanie wystarcza na 4 miesiące pracy. ** W zestawie kabel do ładowania USB-A do USB-C®. * Czas pracy akumulatora może się różnić w zależności od użytkowania.
Wskaźniki LED dla aktualizacji statusu
Lampki stanu klawiszy Num Lock, Caps Lock i Scroll Lock zapewniają natychmiastowy wgląd w aktualne ustawienia klawiatury.
Cechy zrównoważonego rozwoju
Tworzywo sztuczne w tej klawiaturze zawiera 41% materiałów z recyklingu pochodzących od konsumentów* a produkt jest dostarczany w opakowaniu certyfikowanym przez FSC®. * Nie dotyczy zestawu PCB, klawiszy, akumulatora, odbiornika 2,4 GHz i kabla do ładowania.
Uniwersalna kompatybilność
Kompatybilna z Windows, macOS i ChromeOS.* Nie są potrzebne żadne sterowniki ani pobieranie. * Klawisz Copilot działa tylko z systemem Windows.
3-letnia ograniczona gwarancja
Objęte profesjonalnym wsparciem firmy Kensington oraz 3-letnią ograniczoną gwarancją.
Kluczowe wyróźniki
- Biuro
- RF Wireless + Bluetooth Przełącznik nożycowy
- QWERTY Angielski
- Pełnowymiarowy (100%) Klawiatura numeryczna
- Szary
- 1 szt.
Klawiatura KB535 EQ do wielu urządzeń, z możliwością ładowania obsługuje płynne przełączanie bezprzewodowe między czterema urządzeniami za pomocą 3 połączeń Bluetooth® 5.4 i 1 odbiornika USB-A 2.4GHz. Ciche, czułe klawisze o konstrukcji nożycowej zapewniają najwyższą jakość pisania, podczas gdy cztery wskaźniki LED sygnalizujące włączenie klawiszy Num Lock, Caps Lock, Scroll Lock i poziom naładowania akumulatora zapewniają stały dostęp do informacji. Dostosuj przepływy pracy za pomocą 16 programowalnych klawiszy, klawisza Copilot* i Function Lock. Pełnowymiarowy układ zawiera klawiaturę numeryczną dla efektywnego wprowadzania danych. Akumulator o pojemności 500mAh wystarcza aż na 3 miesiące użytkowania** Tworzywo sztuczne w obudowie tej klawiatury wykonane jest w 41% z materiałów pochodzących z recyklingu (PCR)*** a produkt jest dostarczany w opakowaniu certyfikowanym przez FSC®. Kompatybilna z Windows, macOS i ChromeOS oraz obsługiwana przez opcjonalne oprogramowanie Kensington Konnect™, które umożliwia dostosowanie funkcji do indywidualnych potrzeb.
* Dotyczy tylko systemu Windows.
** Żywotność akumulatora może się różnić w zależności od użytkowania.
*** Nie dotyczy zestawu PCB, klawiszy, akumulatora, odbiornika 2,4 GHz ani kabla do ładowania.
| Marketing Description | |
| Klawiatura bezprzewodowa Kensington KB535 EQ zapewnia płynne pisanie dzięki pełnowymiarowemu układowi klawiszy i technologii przełączników nożycowych, dzięki czemu idealnie nadaje się zarówno do pracy, jak i do zadań osobistych. Dzięki kompaktowej konstrukcji i kompatybilności z komputerami PC, Mac i ChromeOS ta wszechstronna klawiatura zaspokaja różne potrzeby użytkowników. Urządzenie posiada 110 czułych klawiszy, w tym 16 programowalnych klawiszy skrótów, które zwiększają wydajność, a także klawisz Copilot do łatwego sterowania poleceniami. Wyposażona w akumulator, klawiatura KB535 EQ zapewnia długotrwałe użytkowanie bez konieczności częstej wymiany baterii. Zapewnia bezprzewodową łączność poprzez Bluetooth, USB i 2,4 GHz, umożliwiając maksymalny zasięg działania do 10 m. Ponadto zrównoważona konstrukcja tej klawiatury zawiera materiały pochodzące z recyklingu poużytkowego, co podkreśla zaangażowanie w działania przyjazne dla środowiska, zapewniając jednocześnie funkcjonalność i styl. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Interfejs | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Maksymalna odległość działania | Do 10 m |
| Odbiornik bezprzewodowy | Odbiornik bezprzewodowy USB |
| Urządzenie wejściowe | Wielourządzeniowy, akumulatorowy |
| Typ | Bezprzewodowa |
| Ilość klawiszy | 110 |
| Funkcje Hot Keys | Klucz Copilot, 16 programowalnych klawiszy skrótów |
| Lokalizacja i układ | QWERTY Międzynarodowy Angielski |
| Technologia wykonania klawiatury | Nożyczki |
| Odpinany kabel | Tak |
| Charakterystyka | Klawiatura numeryczna |
| Szerokość | 43.2 cm |
| Głębokość | 12.5 cm |
| Wysokość | 2 cm |
| Waga | 560 g |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | USB-C (kabel wymienny) |
| Różne | |
| Kolor | Kosmiczna szarość |
| Długość kabla | 1.8 m |
| Akcesoria w zestawie | Kabel z USB-C na USB-A |
| Zgodność z normami | AES-128 |
| Rodzaj opakowania | Do sprzedaży detalicznej |
| Szczegóły Opakowania | Tektura FSC |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows, Apple MacOS, Google Chrome OS |
| Bateria | |
| Typ | Akumulator |
| Czas działania (do) | 4 miesiące |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 49 cm |
| Głębokość transportowa | 19.2 cm |
| Wysokość transportowa | 2.7 cm |
| Waga transportowa | 910 g |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Zawartość Surowców z Recyklingu w Produkcie | 41 % - material z recyklingu po-konsumpcyjnego |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | K75408WW |
| Dane producenta | Kensington 2801 Bishop Drive, Suite 250 San Ramon, CA 94583 USA Telefon: +1 800-535-4242 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Kensington Kensington Europe Ltd. 26-28 Hammersmith Grove London W6 7BA Wielka Brytania Telefon: +44 (0) 20 8987 0870 E-mail: info@kensington.com Strona internetowa: kensington.com |
| Pomoc techniczna | https://www.kensington.com/resources/product-support/?srsltid=AfmBOoqDApUdGvQFe9FF-dJXvNHBHZZskkZkSa5sCPedA4O7mkqX6jeB |







