74 zł
Cena netto: 60,16 zł
Cena netto: 60,16 zł
SKU: 920-002488
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Logitech
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura Logitech K120 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Logitech Keyboard K120: klawiatura USB zapewniająca wyższy komfort pisania w wytrzymałej konstrukcji. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Interfejs | USB |
| Lokalizacja i układ | Francja |
| Charakterystyka | Odporna na zalanie |
| Szerokość | 45 cm |
| Głębokość | 15.5 cm |
| Wysokość | 2.4 cm |
| Waga | 0.55 kg |
| Różne | |
| Dołączone przewody | 1 x kabel USB - 1.5 m |
| Zgodność z normami | Plug and Play, UL, TUV, VCCI, BSMI, cUL, FCC, KCC, WEEE |
| Zgodny z Windows 7 | Zgodny z Windows 7 |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Linux Kernel 2.6 lub nowsza wersja, Microsoft Windows Vista / XP / 7 |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 920-002488 |
| Dane producenta | Logitech International S.A. EPFL Innovation Park Building D 1015 Lausanne Szwajcaria Telefon: +41 21 863 5500 E-mail: info@logitech.com Strona internetowa: logitech.com |
| Pomoc techniczna | https://www.logitech.com/pl-pl/support.html?srsltid=AfmBOoohvz0ZOz0pxXGN9DVu1JQLAHQYEMZpX6rjojYQF0bM7an15tUo |







