222 zł
Cena netto: 180,49 zł
Cena netto: 180,49 zł
SKU: 920-007127
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Logitech
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura bezprzewodowa Logitech dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Korzystanie z klawiatury K400 Plus jest wygodne od samego początku. Układ klawiszy zaprojektowano pod kątem zrelaksowanej interakcji z multimediami. Drugi przycisk kliknięcia lewym przyciskiem ułatwia nawigowanie i wybieranie dwoma dłońmi. Klawisze szybkiego dostępu działają natychmiast po uruchomieniu bez konieczności konfigurowania. Korzystaj z bezproblemowej obsługi komputerowego systemu rozrywki na ekranie telewizora bez konieczności użycia oddzielnej klawiatury i myszy. Wygodne, ciche klawisze i duży panel dotykowy sprawiają, że nawigacja odbywa się bez wysiłku. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Interfejs | 2.4 GHz |
| Maksymalna odległość działania | Do 10 m |
| Odbiornik bezprzewodowy | Odbiornik bezprzewodowy USB |
| Typ | Bezprzewodowa |
| Funkcje Hot Keys | Głośność, wyciszenie, przyciski myszy |
| Lokalizacja i układ | Niemcy |
| Charakterystyka | Odbiornik Logitech Unifying, przycisk włączania/wyłączania, zintegrowany touchpad |
| Szerokość | 35.43 cm |
| Głębokość | 13.99 cm |
| Wysokość | 2.35 cm |
| Waga | 390 g |
| Różne | |
| Kolor | Czarny |
| Zgodność z normami | Plug and Play |
| Zgodny z Windows 7 | Zgodny z Windows 7 |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 / 8 / 10 or later, Android 5.0 or later |
| Bateria | |
| Typ | Typu AA |
| Zainstalowana ilość | 2 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 920-007127 |
| Dane producenta | Logitech International S.A. EPFL Innovation Park Building D 1015 Lausanne Szwajcaria Telefon: +41 21 863 5500 E-mail: info@logitech.com Strona internetowa: logitech.com |
| Pomoc techniczna | https://www.logitech.com/pl-pl/support.html?srsltid=AfmBOoohvz0ZOz0pxXGN9DVu1JQLAHQYEMZpX6rjojYQF0bM7an15tUo |







