386 zł
Cena netto: 313,82 zł
Cena netto: 313,82 zł
SKU: 920-008088
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Logitech
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura Logitech G213 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Każdy klawisz klawiatury G213 zbudowano z myślą o tym, by naciskało się go jak najwygodniej i by działał szybciej niż w przypadku standardowych klawiatur. Wykrywanie wielu klawiszy zapewnia optymalną wydajności w grach, zapewniając pełną kontrolę podczas jednoczesnego wydawania wielu poleceń. Skonfiguruj pięć oddzielnych stref podświetlenia z możliwością wyboru spośród 16,8 miliona kolorów. Zmień kolory stosownie do sposobu grania, konfiguracji poszczególnych gier lub własnych preferencji. Szczelność świetlna sprawia, że podświetlenie liter jest wyraźniejsze, co ułatwia znalezienie każdego klawisza w ciemności. Klawiatura G213 ma specjalne elementy do sterowania multimediami, które pozwalają na natychmiastowe odtwarzanie, wstrzymywanie i wyciszanie muzyki i filmów. Ustaw głośność lub przejdź do następnego utworu za naciśnięciem jednego przycisku. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Podświetlenie | 16,8 milionów kolorów |
| Interfejs | USB |
| Funkcje Hot Keys | Wyciszenie, odtwarzanie/pauza, stop, poprzednia ścieżka, następna ścieżka, volume - (głośność -), volume + (głośność +) |
| Lokalizacja i układ | Francja |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Podpórka pod nadgarstek | Tak |
| Ochrona | Odporność na rozlania |
| Szerokość | 45.2 cm |
| Głębokość | 21.8 cm |
| Wysokość | 3.3 cm |
| Waga | 1 kg |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | USB 2.0 |
| Różne | |
| Długość kabla | 1.8 m |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 920-008088 |
| Dane producenta | Logitech International S.A. EPFL Innovation Park Building D 1015 Lausanne Szwajcaria Telefon: +41 21 863 5500 E-mail: info@logitech.com Strona internetowa: logitech.com |
| Pomoc techniczna | https://www.logitech.com/pl-pl/support.html?srsltid=AfmBOoohvz0ZOz0pxXGN9DVu1JQLAHQYEMZpX6rjojYQF0bM7an15tUo |







