116 zł
Cena netto: 94,31 zł
Cena netto: 94,31 zł
SKU: 920-008669
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Logitech
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura Logitech K280e dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Interfejs | USB |
| Ilość klawiszy | 104 |
| Ilość klawiszy skrótu | 13 |
| Funkcje Hot Keys | Multimedia |
| Lokalizacja i układ | Niemcy |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Ochrona | Odporny na rozlania |
| Szerokość | 45.9 cm |
| Głębokość | 18.2 cm |
| Wysokość | 2 cm |
| Waga | 930 g |
| Różne | |
| Kolor | Czarny |
| Długość kabla | 1.8 m |
| Zgodność z normami | VCCI, C-Tick, GS, FCC, RoHS |
| MTBF | 150,000 godziny |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 920-008669 |
| Dane producenta | Logitech International S.A. EPFL Innovation Park Building D 1015 Lausanne Szwajcaria Telefon: +41 21 863 5500 E-mail: info@logitech.com Strona internetowa: logitech.com |
| Pomoc techniczna | https://www.logitech.com/pl-pl/support.html?srsltid=AfmBOoohvz0ZOz0pxXGN9DVu1JQLAHQYEMZpX6rjojYQF0bM7an15tUo |







