242 zł
Cena netto: 196,75 zł
Cena netto: 196,75 zł
SKU: 920-009274
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Logitech
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura bezprzewodowa Logitech dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| K780 Multi-Device to w pełni wyposażona i pięknie wykończona klawiatura do komputera z klawiaturą numeryczną, która działa także idealnie ze smartfonami i tabletami. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Interfejs | Bluetooth, 2.4 GHz |
| Maksymalna odległość działania | Do 10 m |
| Odbiornik bezprzewodowy | Nano odbiornik USB Logitech Unifying |
| Typ | Bezprzewodowa |
| Lokalizacja i układ | Nordycka |
| Charakterystyka | Klawiatura numeryczna |
| Szerokość | 37.35 cm |
| Głębokość | 14.39 cm |
| Wysokość | 2.13 cm |
| Waga | 558 g |
| Różne | |
| Kolor | Grafitowy |
| Akcesoria w zestawie | 2 baterie AAA |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Apple iOS 5.0 lub nowszy, Android 5.0 or later, Microsoft Windows 7 / 8 / 10, Apple MacOS X 10.10 lub nowszy |
| Bateria | |
| Typ | Typ AAA |
| Zainstalowana ilość | 2 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 920-009274 |
| Dane producenta | Logitech International S.A. EPFL Innovation Park Building D 1015 Lausanne Szwajcaria Telefon: +41 21 863 5500 E-mail: info@logitech.com Strona internetowa: logitech.com |
| Pomoc techniczna | https://www.logitech.com/pl-pl/support.html?srsltid=AfmBOoohvz0ZOz0pxXGN9DVu1JQLAHQYEMZpX6rjojYQF0bM7an15tUo |







