632 zł
Cena netto: 513,82 zł
Cena netto: 513,82 zł
SKU: 920-009389
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Logitech
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura mechaniczna Logitech dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Sprężynujące przełączniki mechaniczne Romer-G zostały stworzone z myślą o zapewnieniu profesjonalnej wydajności, czasu reakcji i trwałości. Wersja sprężynująca przełącznika Romer-G PRO to idealne połączenie szybkości, precyzji i cichej pracy, zachowujące jednocześnie wyczuwalne, sprężynujące odczucie aktywacji. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Podświetlenie | RGB |
| Interfejs | USB |
| Funkcje Hot Keys | Programowalny |
| Lokalizacja i układ | QWERTZ Niemcy |
| Technologia wykonania klawiatury | Mechaniczna |
| Typ przełącznika kluczykowego | GX Blue Clicky |
| Gaming | Tak |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Odpinany kabel | Tak |
| Szerokość | 36.1 cm |
| Głębokość | 15.3 cm |
| Wysokość | 3.4 cm |
| Różne | |
| Kolor | Czarny |
| Długość kabla | 1.8 m |
| Akcesoria w zestawie | Kabel do klawiatury |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows 7 lub nowszy, Apple MacOS 10.11 lub nowszy |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 920-009389 |
| Dane producenta | Logitech International S.A. EPFL Innovation Park Building D 1015 Lausanne Szwajcaria Telefon: +41 21 863 5500 E-mail: info@logitech.com Strona internetowa: logitech.com |
| Pomoc techniczna | https://www.logitech.com/pl-pl/support.html?srsltid=AfmBOoohvz0ZOz0pxXGN9DVu1JQLAHQYEMZpX6rjojYQF0bM7an15tUo |







