586 zł
Cena netto: 476,42 zł
Cena netto: 476,42 zł
SKU: 920-009167
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Logitech
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura ergonomiczna Logitech dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| ERGO K860, dzielona klawiatura ergonomiczna zaprojektowana tak, aby zapewniała lepszą posturę, mniej wysiłku i większe oparcie. Pisz bardziej naturalnie dzięki zakrzywionej, dzielonej klawiaturze pełnowymiarowej, która równocześnie poprawia posturę podczas pisania. Pochylona obudowa redukuje nadwyrężanie mięśni nadgarstków i przedramion - przyczyniając się do rozluźnienia dłoni i ramion. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura - ergonomiczna (dzielona) |
| Interfejs | 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Maksymalna odległość działania | Do 10 m |
| Odbiornik bezprzewodowy | Odbiornik bezprzewodowy USB |
| Typ | Bezprzewodowa |
| Lokalizacja i układ | QWERTZ Niemcy |
| Podpórka pod nadgarstek | Tak |
| Charakterystyka | Klawiatura numeryczna |
| Szerokość | 45.6 cm |
| Głębokość | 23.3 cm |
| Wysokość | 4.8 cm |
| Waga | 1.16 kg |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows 7 lub nowszy, Apple MacOS 10.11 lub nowszy |
| Bateria | |
| Typ | Typ AAA |
| Zainstalowana ilość | 2 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 5.8 cm |
| Głębokość transportowa | 25.1 cm |
| Wysokość transportowa | 49.4 cm |
| Waga transportowa | 1.7275 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 920-009167 |
| Dane producenta | Logitech International S.A. EPFL Innovation Park Building D 1015 Lausanne Szwajcaria Telefon: +41 21 863 5500 E-mail: info@logitech.com Strona internetowa: logitech.com |
| Pomoc techniczna | https://www.logitech.com/pl-pl/support.html?srsltid=AfmBOoohvz0ZOz0pxXGN9DVu1JQLAHQYEMZpX6rjojYQF0bM7an15tUo |







