540 zł
Cena netto: 439,02 zł
Cena netto: 439,02 zł
SKU: 920-010481
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Logitech
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura bezprzewodowa Logitech dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Poznaj MX Keys Mini - minimalistyczną klawiaturę stworzoną z myślą o twórcach. Mniejsza forma i inteligentniejsze klawisze to potężniejszy sposób na tworzenie i pracę. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Podświetlenie | Tak |
| Interfejs | Bluetooth |
| Typ | Bezprzewodowa |
| Funkcje Hot Keys | Wyciszenie, dyktowanie, Emoji |
| Lokalizacja i układ | QWERTZ Niemcy |
| Szerokość | 29.599 cm |
| Głębokość | 13.195 cm |
| Wysokość | 2.097 cm |
| Waga | 506.4 g |
| Różne | |
| Kolor | Różowy |
| Akcesoria w zestawie | Kabel do ładowania USB-C |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Windows 10 lub nowszy, Apple macOS 10.15 lub nowsza wersja, Linux, Google Chrome OS, Apple iOS 13.4 lub nowsza wersja, Apple iPadOS 14 lub nowsza wersja, Android 5.0 or later |
| Bateria | |
| Typ | Akumulator |
| Technologia | Litowo-polimerowa |
| Czas działania (do) | 5 miesiące |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 920-010481 |
| Dane producenta | Logitech International S.A. EPFL Innovation Park Building D 1015 Lausanne Szwajcaria Telefon: +41 21 863 5500 E-mail: info@logitech.com Strona internetowa: logitech.com |
| Pomoc techniczna | https://www.logitech.com/pl-pl/support.html?srsltid=AfmBOoohvz0ZOz0pxXGN9DVu1JQLAHQYEMZpX6rjojYQF0bM7an15tUo |







