511 zł
Cena netto: 415,45 zł
Cena netto: 415,45 zł
SKU: 920-010245
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Logitech
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura bezprzewodowa Logitech dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Odkryj Logitech MX Keys, klawiaturę zaprojektowaną z myślą o zwiększeniu wydajności i usprawnieniu pracy. Dzięki bezprzewodowej łączności Bluetooth i odbiornikowi USB Logitech Logi Bolt klawiatura zapewnia stabilne i niezakłócone połączenie w promieniu do 10 m. Akumulator litowo-polimerowy zapewnia długotrwałą pracę, dzięki czemu zawsze jesteś gotowy do działania. Klawiatura Logitech MX Keys ma podświetlany układ AZERTY z klawiaturą numeryczną, dzięki czemu idealnie nadaje się do pisania w każdych warunkach oświetleniowych. Kompatybilność z systemami Android, Apple iOS, Mac i PC pozwala na wszechstronne i zintegrowane korzystanie ze wszystkich urządzeń. Funkcja klawisza/przycisku Easy-Switch ułatwia płynne przechodzenie między urządzeniami, zwiększając wydajność pracy. Zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, klawiatura Logitech MX Keys jest zgodna z certyfikatem FSC, wspierającym odpowiedzialną gospodarkę leśną. Wybierz klawiaturę Logitech MX Keys, która łączy w sobie funkcjonalność, elastyczność i troskę o planetę. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Podświetlenie | Tak |
| Interfejs | Bluetooth |
| Maksymalna odległość działania | Do 10 m |
| Odbiornik bezprzewodowy | Odbiornik Logitech Logi Bolt USB |
| Typ | Bezprzewodowa |
| Funkcje Hot Keys | Easy-Switch |
| Lokalizacja i układ | AZERTY Francja |
| Charakterystyka | Klawiatura numeryczna |
| Szerokość | 43.02 cm |
| Głębokość | 13.163 cm |
| Wysokość | 2.05 cm |
| Waga | 810 g |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | USB-C (tylko zasilania) |
| Różne | |
| Kolor | Grafitowy |
| Akcesoria w zestawie | Kabel do ładowania USB-C |
| Zgodność z normami | FSC |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Linux, Android 8.0 (Oreo) lub nowsza wersja, Apple macOS 10.15 lub nowsza wersja, Windows 10 lub nowszy, Google Chrome OS, Apple iPadOS 14 lub nowsza wersja, Apple iOS 14 lub nowsza wersja |
| Bateria | |
| Typ | Akumulator |
| Technologia | Litowo-polimerowa |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 14.75 cm |
| Głębokość transportowa | 45.05 cm |
| Wysokość transportowa | 3.95 cm |
| Waga transportowa | 1.04 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 920-010245 |
| Dane producenta | Logitech International S.A. EPFL Innovation Park Building D 1015 Lausanne Szwajcaria Telefon: +41 21 863 5500 E-mail: info@logitech.com Strona internetowa: logitech.com |
| Pomoc techniczna | https://www.logitech.com/pl-pl/support.html?srsltid=AfmBOoohvz0ZOz0pxXGN9DVu1JQLAHQYEMZpX6rjojYQF0bM7an15tUo |







