31 zł
Cena netto: 25,20 zł
Cena netto: 25,20 zł
SKU: 362794
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Techly
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura numeryczna Techly dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura keypad |
| Interfejs | USB |
| Ilość klawiszy | 18 |
| Szerokość | 8.6 cm |
| Głębokość | 14 cm |
| Wysokość | 1.2 cm |
| Waga | 120 g |
| Różne | |
| Kolor | Czarny |
| Długość kabla | 1.3 m |
| Zgodność z normami | Plug and Play, WEEE, RoHS |
| Cykl Życia Klucza | 10 milionów kliknięć |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows 98/2000/XP/Vista/7/8/10, Linux, Apple MacOS |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 362794 |
| Dane producenta | Nazwa: IC Intracom Italia S.p.A. |
| Pomoc techniczna | https://www.techly.com/contacts/ |







