557 zł
Cena netto: 452,85 zł
Cena netto: 452,85 zł
SKU: 920-010608
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Logitech
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura bezprzewodowa Logitech dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Dzięki zaawansowanej funkcjonalności i kompaktowej, minimalistycznej konstrukcji, MX Keys Mini dla biznesu jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują większej przestrzeni roboczej - zwłaszcza twórców o wymagającym sposobie pracy. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Podświetlenie | Tak |
| Interfejs | Bluetooth LE |
| Maksymalna odległość działania | Do 10 m |
| Odbiornik bezprzewodowy | Odbiornik Logitech Logi Bolt USB |
| Typ | Bezprzewodowa |
| Ilość klawiszy | 79 |
| Funkcje Hot Keys | Wyciszenie, dyktowanie, Easy-Switch |
| Lokalizacja i układ | QWERTY Międzynarodowy Angielski |
| Szerokość | 29.599 cm |
| Głębokość | 13.195 cm |
| Wysokość | 2.097 cm |
| Waga | 506.4 g |
| Różne | |
| Kolor | Grafitowy |
| MTBF | 150,000 godziny |
| Cykl Życia Klucza | 10 milionów kliknięć |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Windows 10 lub nowszy, Apple macOS 10.15 lub nowsza wersja, Linux, Google Chrome OS, Apple iOS 14 lub nowsza wersja, Apple iPadOS 14 lub nowsza wersja, Android 8.0 (Oreo) lub nowsza wersja |
| Bateria | |
| Typ | Akumulator |
| Technologia | Litowo-polimerowa |
| Czas działania (do) | 10 dni |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 31.5 cm |
| Głębokość transportowa | 14 cm |
| Wysokość transportowa | 3.8 cm |
| Waga transportowa | 684 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy | 40 °C |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 920-010608 |
| Dane producenta | Logitech International S.A. EPFL Innovation Park Building D 1015 Lausanne Szwajcaria Telefon: +41 21 863 5500 E-mail: info@logitech.com Strona internetowa: logitech.com |
| Pomoc techniczna | https://www.logitech.com/pl-pl/support.html?srsltid=AfmBOoohvz0ZOz0pxXGN9DVu1JQLAHQYEMZpX6rjojYQF0bM7an15tUo |







