782 zł
Cena netto: 635,77 zł
Cena netto: 635,77 zł
SKU: 920-010756
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Logitech
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura bezprzewodowa Logitech dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Klawiatura | |
|---|---|
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Pasmo częstotliwości | 2,4 GHz |
| Język klawiatury | Angielski (UK) |
| Blok numeryczny | Tak |
| Technologia łączności | Bezprzewodowa |
| Urządzenie wskazujące | Brak |
| Format klawiatury | Pełnowymiarowa (100%) |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Typ przełączników | Mechaniczne |
| Technologia przełączników | Logitech Tactile |
| Klawisze Windows | Tak |
| Klawisze skrótów | Tak |
| Profil klawiszy | Niski |
| Obsługa wielu urządzeń | Tak |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Czujnik światła otoczenia | Tak |
| Włącznik/wyłącznik | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Materiał | Aluminium |
| Typ podświetlenia | LED |
| Podświetlenie | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Wykończenie powierzchni | Jednolite |
| Wskaźniki LED | Tak |
| Regulacja wysokości klawiatury | Tak |
| Konstrukcja ergonomiczna | Tak |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Regulacja podświetlenia | Tak |
| Cechy | |
| Długość kabla | 1 m |
| Zasięg bezprzewodowy | 10 m |
| Zasilanie | |
| Akumulator | Tak (wbudowany) |
| Typ zasilania | Bateria |
| Technologia baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 1500 mAh |
| Czas pracy baterii | do 10 miesięcy |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Myszka | |
| Mysz w zestawie | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy Mac | macOS |
| Obsługiwane systemy mobilne | Android, iOS, iPadOS |
| Inne systemy | ChromeOS |
| Obsługiwane systemy Linux | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikaty | CarbonNeutral, FSC |
| Oprogramowanie | |
| Dodatkowe oprogramowanie | Logi Options+, Logitech Flow |
| Waga i wymiary | |
| Wymiary klawiatury | 433,85 x 131,55 x 26,1 mm |
| Waga klawiatury | 828 g |
| Dane opakowania | |
| Waga opakowania | 1160 g |
| Typ opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 149 mm |
| Głębokość opakowania | 460 mm |
| Wysokość opakowania | 54 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Kable w zestawie | USB Typ-C |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Instrukcja | Tak |
| Odbiornik w zestawie | Tak |
| Interfejs odbiornika | USB Typ-A |
| Typ odbiornika | Nano |
| Liczba produktów w zestawie | 1 szt. |
| Wymiary odbiornika | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
| Waga odbiornika | 2 g |
| Pozostałe informacje | |
| Kompatybilność | Odbiornik Logi Bolt USB |
| Tworzywo z recyklingu | 45% |
| Dane logistyczne | |
| Kod HS | 84716060 |
| Wysokość kartonu zbiorczego | 76 mm |
| Szerokość kartonu zbiorczego | 187 mm |
| Długość kartonu zbiorczego | 246 mm |
| Waga brutto kartonu zbiorczego | 900 g |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 920-010756 |
| Dane producenta | Logitech International S.A. EPFL Innovation Park Building D 1015 Lausanne Szwajcaria Telefon: +41 21 863 5500 E-mail: info@logitech.com Strona internetowa: logitech.com |
| Pomoc techniczna | https://www.logitech.com/pl-pl/support.html?srsltid=AfmBOoohvz0ZOz0pxXGN9DVu1JQLAHQYEMZpX6rjojYQF0bM7an15tUo |







