364 zł
Cena netto: 295,93 zł
Cena netto: 295,93 zł
SKU: 920-010445
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Logitech
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura mechaniczna Logitech dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| G413 TKL SE sprowadza gamingowe parametry techniczne - takie jak sprężynujące przełączniki mechaniczne czy funkcję anti-ghostingu z możliwością wciśnięcia 6 klawiszy jednocześnie i nakładki na klawisze z PBT - do optymalnej, kompaktowej postaci. Ten minimalistyczny design bez klawiatury numerycznej oraz mocna, trwała konstrukcja ze stopu aluminium sprawiają, że jest to sprzęt gotowy do rywalizacji. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Podświetlenie | Biel |
| Interfejs | USB |
| Funkcje Hot Keys | Multimedia |
| Lokalizacja i układ | QWERTY Skandynawia (Dania/Finlandia/Norwegia/Szwecja) |
| Technologia wykonania klawiatury | Mechaniczna |
| Typ przełącznika kluczykowego | Tactile |
| Usuwanie duchów | Tak |
| Ilość klawiszy przyciskanych równoczesnie | 6 |
| Gaming | Tak |
| Szerokość | 35.5 cm |
| Głębokość | 12.7 cm |
| Wysokość | 3.63 cm |
| Waga | 650 g |
| Różne | |
| Kolor | Czarny |
| Długość kabla | 1.8 m |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Windows 10 lub nowszy, Apple macOS 10.14 lub nowsza wersja |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla | Windows 10 Education, Education A3, Education A5, Enterprise, Enterprise 2015 LTSB, Enterprise A3, Enterprise A5, Enterprise E3, Enterprise E3 (local only), Enterprise E3 Addon, Enterprise E3 VDA, Enterprise E5, Enterprise E5 Addon, Enterprise LTSB 2016, Enterprise LTSC 2019, Enterprise LTSC 2021, Enterprise N 2016 LTSB, Home, Home Anniversary Update, Home Creators Update, Home N, Home N Creators Update, Home N RS, IoT Enterprise 2015 LTSB, IoT Enterprise 2016 CBB Entry, IoT Enterprise 2016 CBB Value, IoT Enterprise 2016 LTSB Entry, IoT Enterprise 2016 LTSB Value, IoT Enterprise 2019 LTSC Entry, IoT Enterprise 2019 LTSC High End, IoT Enterprise 2019 LTSC Value, IoT Enterprise 2021 LTSC Entry, IoT Enterprise 2021 LTSC High End, IoT Enterprise 2021 LTSC Value, Mobile, Mobile Enterprise, Pro, Pro Creators Update, Pro Fall Creators Update, Pro for Workstations, Pro N, Pro N Creators Update, Pro N for Workstations, Pro Pack, Pro RS, Supplemental Servicing Add-on Windows 11 Education, Home, Home N, Pro, Pro for Workstations, Pro N, Pro N for Workstations Logitech Gaming Mouse G502 (Hero) Logitech G G502 HERO Microsoft Get Genuine Kit for Windows 10 Home, for Windows 10 Home N, for Windows 10 Pro, for Windows 10 Pro N, for Windows 11 Home, for Windows 11 Home N, for Windows 11 Pro |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 920-010445 |
| Dane producenta | Logitech International S.A. EPFL Innovation Park Building D 1015 Lausanne Szwajcaria Telefon: +41 21 863 5500 E-mail: info@logitech.com Strona internetowa: logitech.com |
| Pomoc techniczna | https://www.logitech.com/pl-pl/support.html?srsltid=AfmBOoohvz0ZOz0pxXGN9DVu1JQLAHQYEMZpX6rjojYQF0bM7an15tUo |







