409 zł
Cena netto: 332,52 zł
Cena netto: 332,52 zł
SKU: 920-010558
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Logitech
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura mechaniczna Logitech dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Od sprężynujących przełączników mechanicznych do funkcji anti-ghostingu z możliwością wciśnięcia 6 klawiszy jednocześnie oraz nakładkami klawiszy z PBT - pełnowymiarowa klawiatura G413 SE to parametry i trwałość, które pozwalają włączyć się do rywalizacji. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Podświetlenie | Biel |
| Interfejs | USB |
| Urządzenie wejściowe | Gaming |
| Lokalizacja i układ | QWERTY Hiszpania |
| Technologia wykonania klawiatury | Mechaniczna |
| Typ przełącznika kluczykowego | Tactile |
| Usuwanie duchów | Tak |
| Ilość klawiszy przyciskanych równoczesnie | 6 |
| Gaming | Tak |
| Charakterystyka | Klawiatura numeryczna |
| Szerokość | 43.5 cm |
| Głębokość | 12.7 cm |
| Wysokość | 3.63 cm |
| Waga | 780 g |
| Różne | |
| Kolor | Czarny |
| Długość kabla | 1.8 m |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Windows 10 lub nowszy, Apple macOS 10.14 lub nowsza wersja |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 920-010558 |
| Dane producenta | Logitech International S.A. EPFL Innovation Park Building D 1015 Lausanne Szwajcaria Telefon: +41 21 863 5500 E-mail: info@logitech.com Strona internetowa: logitech.com |
| Pomoc techniczna | https://www.logitech.com/pl-pl/support.html?srsltid=AfmBOoohvz0ZOz0pxXGN9DVu1JQLAHQYEMZpX6rjojYQF0bM7an15tUo |







