364 zł
Cena netto: 295,93 zł
Cena netto: 295,93 zł
SKU: 920-010559
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Logitech
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura Logitech G413 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Specyfikacja klawiatury | |
|---|---|
| Klawiatura | |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Zastosowanie | Gaming |
| Układ klawiatury | QWERTY (hiszpański) |
| Blok numeryczny | Nie |
| Łączność | Przewodowa |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Format klawiatury | Tenkeyless (80–87%) |
| Typ przełączników | Mechaniczne |
| Technologia przełączników | Logitech Tactile |
| Profil klawiszy | Wysoki |
| Skok klawisza | 4 mm |
| Punkt aktywacji | 1,9 mm |
| Siła nacisku | 50 g |
| Rollover | 6-key rollover |
| Anti-ghosting | Tak |
| Klawisze Windows | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał | Aluminium, PBT |
| Podświetlenie | Tak (LED) |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolorystyka powierzchni | Jednolita |
| Cechy | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Zasilanie | |
| Typ zasilania | USB |
| Mysz | |
| Mysz w zestawie | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Mac | macOS Mojave, Catalina, Big Sur, Monterey |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.) | 355 x 127 x 36,3 mm |
| Waga | 650 g |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Liczba produktów w zestawie | 1 |
| Dane opakowania | |
| Waga opakowania | 884 g |
| Wymiary opakowania | 377 x 45 x 173 mm |
| Dane logistyczne | |
| Wymiary kartonu zbiorczego | 396 x 200 x 206 mm |
| Waga brutto kartonu | 3896 g |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 920-010559 |
| Dane producenta | Logitech International S.A. EPFL Innovation Park Building D 1015 Lausanne Szwajcaria Telefon: +41 21 863 5500 E-mail: info@logitech.com Strona internetowa: logitech.com |
| Pomoc techniczna | https://www.logitech.com/pl-pl/support.html?srsltid=AfmBOoohvz0ZOz0pxXGN9DVu1JQLAHQYEMZpX6rjojYQF0bM7an15tUo |







