222 zł
Cena netto: 180,49 zł
Cena netto: 180,49 zł
SKU: 920-010914
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Logitech
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura Logitech 920-010914 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Signature K650 idealnie dopasowuje się do Twoich codziennych obowiązków w pracy dzięki ulepszonym skrótom i zintegrowanej podpórce pod nadgarstki. Zyskaj komfort, którego potrzebujesz podczas długich godzin przy biurku. Dzięki odpornej na zalanie, łatwej do czyszczenia konstrukcji możesz ją wygodnie i łatwo przenosić bez przeszkadzających Ci przewodów. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Interfejs | Bluetooth LE |
| Maksymalna odległość działania | Do 10 m |
| Odbiornik bezprzewodowy | Odbiornik Logitech Logi Bolt USB |
| Typ | Bezprzewodowa |
| Funkcje Hot Keys | Wyciszenie, zrzut z ekranu, web |
| Lokalizacja i układ | AZERTY Francja |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Podpórka pod nadgarstek | Tak |
| Ochrona | Odporność na rozlania |
| Charakterystyka | Klawiatura numeryczna |
| Szerokość | 45.731 cm |
| Głębokość | 19.35 cm |
| Wysokość | 2.43 cm |
| Waga | 707.5 g |
| Różne | |
| Kolor | Grafitowy |
| Zgodność z komputerami Chromebook | Tak |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Windows 10 / 11 lub nowsza wersja, Apple macOS 10.15 lub nowsza wersja, Google Chrome OS, Linux, Apple iPadOS, Android, Apple iOS |
| Bateria | |
| Typ | Typu AA |
| Zainstalowana ilość | 2 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Czas działania (do) | 36 miesiące |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 46.8 cm |
| Głębokość transportowa | 20.5 cm |
| Wysokość transportowa | 3.2 cm |
| Waga transportowa | 953 g |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 920-010914 |
| Dane producenta | Logitech International S.A. EPFL Innovation Park Building D 1015 Lausanne Szwajcaria Telefon: +41 21 863 5500 E-mail: info@logitech.com Strona internetowa: logitech.com |
| Pomoc techniczna | https://www.logitech.com/pl-pl/support.html?srsltid=AfmBOoohvz0ZOz0pxXGN9DVu1JQLAHQYEMZpX6rjojYQF0bM7an15tUo |







