222 zł
Cena netto: 180,49 zł
Cena netto: 180,49 zł
SKU: 920-010917
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Logitech
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura bezprzewodowa Logitech dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Signature K650 idealnie dopasowuje się do Twoich codziennych obowiązków w pracy dzięki ulepszonym skrótom i zintegrowanej podpórce pod nadgarstki. Zyskaj komfort, którego potrzebujesz podczas długich godzin przy biurku. Dzięki odpornej na zalanie, łatwej do czyszczenia konstrukcji możesz ją wygodnie i łatwo przenosić bez przeszkadzających Ci przewodów. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Interfejs | Bluetooth 5.1 |
| Maksymalna odległość działania | Do 10 m |
| Odbiornik bezprzewodowy | Odbiornik Logitech Logi Bolt USB |
| Typ | Bezprzewodowa |
| Funkcje Hot Keys | Wyciszenie, zrzut z ekranu, web, multimedia |
| Lokalizacja i układ | QWERTY Hiszpania |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Podpórka pod nadgarstek | Tak |
| Ochrona | Odporność na rozlania |
| Charakterystyka | Klawiatura numeryczna |
| Szerokość | 45.731 cm |
| Głębokość | 19.35 cm |
| Wysokość | 2.43 cm |
| Waga | 707.5 g |
| Różne | |
| Kolor | Grafitowy |
| Zgodność z komputerami Chromebook | Tak |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Windows 10 / 11 lub nowsza wersja, Apple macOS 10.15 lub nowsza wersja, Google Chrome OS, Linux, Apple iPadOS 14 lub nowsza wersja, Android 8.0 (Oreo) lub nowsza wersja, Apple iOS 14 lub nowsza wersja |
| Bateria | |
| Typ | Typu AA |
| Zainstalowana ilość | 2 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Technologia | Alkaliczna |
| Czas działania (do) | 36 miesiące |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 920-010917 |
| Dane producenta | Logitech International S.A. EPFL Innovation Park Building D 1015 Lausanne Szwajcaria Telefon: +41 21 863 5500 E-mail: info@logitech.com Strona internetowa: logitech.com |
| Pomoc techniczna | https://www.logitech.com/pl-pl/support.html?srsltid=AfmBOoohvz0ZOz0pxXGN9DVu1JQLAHQYEMZpX6rjojYQF0bM7an15tUo |







