222 zł
Cena netto: 180,49 zł
Cena netto: 180,49 zł
SKU: 920-010967
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Logitech
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura bezprzewodowa Logitech dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Ułatwiaj sobie dni i zyskaj komfort, którego potrzebujesz podczas długich godzin przy biurku. Klawiatura Signature K650 została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu komfortu i wydajności pracy. Dzięki ulepszonym skrótom, zintegrowanej podpórce pod nadgarstki i głęboko wyściełanym klawiszom klawiatura Signature K650 jest wyposażona tak, by sprostać wszystkim Twoim codziennym potrzebom, zapewniając Ci wielogodzinny komfort. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Interfejs | Bluetooth 5.1 |
| Maksymalna odległość działania | Do 10 m |
| Odbiornik bezprzewodowy | Odbiornik Logitech Logi Bolt USB |
| Typ | Bezprzewodowa |
| Funkcje Hot Keys | Wyciszenie, zrzut z ekranu, web, multimedia |
| Lokalizacja i układ | QWERTZ Niemcy |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Podpórka pod nadgarstek | Tak |
| Ochrona | Odporność na rozlania |
| Charakterystyka | Klawiatura numeryczna |
| Szerokość | 45.731 cm |
| Głębokość | 19.35 cm |
| Wysokość | 2.43 cm |
| Waga | 707.5 g |
| Różne | |
| Kolor | Nietypowa biel |
| Zgodność z komputerami Chromebook | Tak |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Windows 10 / 11 lub nowsza wersja, Apple macOS 10.15 lub nowsza wersja, Google Chrome OS, Linux, Apple iPadOS 14 lub nowsza wersja, Android 8.0 (Oreo) lub nowsza wersja, Apple iOS 14 lub nowsza wersja |
| Bateria | |
| Typ | Typu AA |
| Zainstalowana ilość | 2 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Technologia | Alkaliczna |
| Czas działania (do) | 36 miesiące |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 920-010967 |
| Dane producenta | Logitech International S.A. EPFL Innovation Park Building D 1015 Lausanne Szwajcaria Telefon: +41 21 863 5500 E-mail: info@logitech.com Strona internetowa: logitech.com |
| Pomoc techniczna | https://www.logitech.com/pl-pl/support.html?srsltid=AfmBOoohvz0ZOz0pxXGN9DVu1JQLAHQYEMZpX6rjojYQF0bM7an15tUo |







