409 zł
Cena netto: 332,52 zł
Cena netto: 332,52 zł
SKU: 920-010557
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Logitech
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura mechaniczna Logitech dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Klawiatura | |
|---|---|
| Interfejs urządzenia | USB |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Język klawiatury | Holenderski |
| Blok numeryczny | Tak |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Urządzenie wskazujące | Brak |
| Format klawiatury | Pełnowymiarowa (100%) |
| Układ klawiatury | AZERTY |
| Typ przełączników | Mechaniczne |
| Technologia przełączników | Logitech Tactile |
| Klawisze Windows | Tak |
| Skok klawiszy | 4 mm |
| Profil klawiszy | Wysoki |
| Siła aktywacji | 50 g |
| Materiał keycapów | PBT |
| Punkt aktywacji | 1,9 mm |
| Rollover | 6 klawiszy |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Typ podświetlenia | LED |
| Podświetlenie | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Wykończenie powierzchni | Jednolite |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Regulacja podświetlenia | Tak |
| Cechy | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Typ złącza USB | USB Typ-A |
| Anti-ghosting | Tak |
| Zasilanie | |
| Typ zasilania | USB |
| Myszka | |
| Mysz w zestawie | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Obsługiwane systemy Mac | macOS 10.14 Mojave, 10.15 Catalina, 10.15.3 Catalina, 11 Big Sur, 12 Monterey |
| Waga i wymiary | |
| Wymiary klawiatury | 127 x 435 x 36,3 mm |
| Waga klawiatury | 780 g |
| Dane opakowania | |
| Waga opakowania | 1053 g |
| Szerokość opakowania | 45 mm |
| Głębokość opakowania | 455 mm |
| Wysokość opakowania | 173 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Liczba produktów w zestawie | 1 szt. |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość kartonu zbiorczego | 206 mm |
| Szerokość kartonu zbiorczego | 200 mm |
| Długość kartonu zbiorczego | 474 mm |
| Waga brutto kartonu zbiorczego | 4607 g |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 920-010557 |
| Dane producenta | Logitech International S.A. EPFL Innovation Park Building D 1015 Lausanne Szwajcaria Telefon: +41 21 863 5500 E-mail: info@logitech.com Strona internetowa: logitech.com |
| Pomoc techniczna | https://www.logitech.com/pl-pl/support.html?srsltid=AfmBOoohvz0ZOz0pxXGN9DVu1JQLAHQYEMZpX6rjojYQF0bM7an15tUo |







