364 zł
Cena netto: 295,93 zł
Cena netto: 295,93 zł
SKU: 920-010808
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Logitech
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura mechaniczna Logitech dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| G413 TKL SE sprowadza gamingowe parametry techniczne - takie jak sprężynujące przełączniki mechaniczne czy funkcję anti-ghostingu z możliwością wciśnięcia 6 klawiszy jednocześnie i nakładki na klawisze z PBT - do optymalnej, kompaktowej postaci. Ten minimalistyczny design bez klawiatury numerycznej oraz mocna, trwała konstrukcja ze stopu aluminium sprawiają, że jest to sprzęt gotowy do rywalizacji. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Podświetlenie | Biel |
| Interfejs | USB |
| Funkcje Hot Keys | Multimedia |
| Lokalizacja i układ | QWERTY Włochy |
| Technologia wykonania klawiatury | Mechaniczna |
| Typ przełącznika kluczykowego | Tactile |
| Usuwanie duchów | Tak |
| Ilość klawiszy przyciskanych równoczesnie | 6 |
| Gaming | Tak |
| Szerokość | 35.5 cm |
| Głębokość | 12.7 cm |
| Wysokość | 3.63 cm |
| Waga | 650 g |
| Różne | |
| Kolor | Czarny |
| Długość kabla | 1.8 m |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 37.7 cm |
| Głębokość transportowa | 17.3 cm |
| Wysokość transportowa | 4.5 cm |
| Waga transportowa | 884 g |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 920-010808 |
| Dane producenta | Logitech International S.A. EPFL Innovation Park Building D 1015 Lausanne Szwajcaria Telefon: +41 21 863 5500 E-mail: info@logitech.com Strona internetowa: logitech.com |
| Pomoc techniczna | https://www.logitech.com/pl-pl/support.html?srsltid=AfmBOoohvz0ZOz0pxXGN9DVu1JQLAHQYEMZpX6rjojYQF0bM7an15tUo |







