908 zł
Cena netto: 738,21 zł
Cena netto: 738,21 zł
SKU: 920-011356
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Logitech
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura mechaniczna Logitech dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Zaawansowane technologie gier w wyrafinowanej, bardzo smukłej konstrukcji. W pełni konfigurowalna, wyposażona w podświetlenie LIGHTSYNC RGB i dedykowane klawisze G. Zaprojektowana do zaawansowanej rozgrywki, wyposażona w niskoprofilowe przełączniki mechaniczne GL. Doświadcz klawiatury G815 i graj na wyższym poziomie. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Podświetlenie | LIGHTSYNC |
| Interfejs | USB |
| Funkcje Hot Keys | Multimedia, programowalny, 3 profile makro G-Keys, bezkrawędziowe pokrętło głośności |
| Lokalizacja i układ | AZERTY Francja |
| Technologia wykonania klawiatury | Mechaniczna |
| Typ przełącznika kluczykowego | GL Tactile |
| Gaming | Tak |
| Odpinany kabel | Tak |
| Charakterystyka | Klawiatura numeryczna |
| Szerokość | 47.5 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Wysokość | 2.2 cm |
| Waga | 1.045 kg |
| Futerał | |
| Cechy | 2 profile oświetlenia |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | 2 x USB |
| Różne | |
| Kolor | Biały |
| Długość kabla | 1.8 m |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows 7 lub nowszy, Apple MacOS 10.11 lub nowszy |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 920-011356 |
| Dane producenta | Logitech International S.A. EPFL Innovation Park Building D 1015 Lausanne Szwajcaria Telefon: +41 21 863 5500 E-mail: info@logitech.com Strona internetowa: logitech.com |
| Pomoc techniczna | https://www.logitech.com/pl-pl/support.html?srsltid=AfmBOoohvz0ZOz0pxXGN9DVu1JQLAHQYEMZpX6rjojYQF0bM7an15tUo |







