908 zł
Cena netto: 738,21 zł
Cena netto: 738,21 zł
SKU: 920-010686
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Logitech
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura bezprzewodowa Logitech dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Specyfikacja klawiatury | |
|---|---|
| Klawiatura | |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless + Bluetooth |
| Zastosowanie | Gaming |
| Układ klawiatury | QWERTZ (niemiecki) |
| Blok numeryczny | Nie |
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Format klawiatury | Tenkeyless (80–87%) |
| Liczba klawiszy | 87 |
| Typ przełączników | Mechaniczne |
| Technologia przełączników | Logitech GX Red |
| Profil klawiszy | Wysoki |
| Materiał keycapów | PBT |
| Rodzaj keycapów | Double shot |
| Klawisze Windows | Tak |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Podświetlenie | Tak (RGB LED) |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Regulacja podświetlenia | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolorystyka powierzchni | Jednolita |
| Podpórka pod nadgarstki | Tak |
| Cechy | |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Odłączany kabel | Tak |
| Zasilanie | |
| Typ zasilania | Akumulator |
| Akumulator | Wbudowany |
| Technologia baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Ładowanie | USB-C |
| Maksymalny czas pracy | 25 h |
| Mysz | |
| Mysz w zestawie | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Mac | macOS Catalina 10.15+, Big Sur, Monterey |
| Systemy mobilne | iOS 14+, iPadOS |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.) | 370,6 x 157 x 37,2 mm |
| Waga | 976 g |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone kable | USB-C |
| Instrukcja | Tak |
| Odbiornik | Tak (USB-A, nano) |
| Liczba produktów w zestawie | 1 |
| Adaptery | USB |
| Dane opakowania | |
| Waga opakowania | 1550 g |
| Wymiary opakowania | 418 x 69 x 174 mm |
| Dane logistyczne | |
| Wymiary kartonu zbiorczego | 439 x 297 x 209 mm |
| Waga brutto kartonu | 6810 g |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 920-010686 |
| Dane producenta | Logitech International S.A. EPFL Innovation Park Building D 1015 Lausanne Szwajcaria Telefon: +41 21 863 5500 E-mail: info@logitech.com Strona internetowa: logitech.com |
| Pomoc techniczna | https://www.logitech.com/pl-pl/support.html?srsltid=AfmBOoohvz0ZOz0pxXGN9DVu1JQLAHQYEMZpX6rjojYQF0bM7an15tUo |







