83 zł
Cena netto: 67,48 zł
Cena netto: 67,48 zł
SKU: 306165
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Techly
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura Techly 306165 dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Interfejs | USB, PS/2 |
| Ilość klawiszy | 109 |
| Lokalizacja i układ | QWERTY Włochy |
| Ochrona | Wodoodporny, odporność na ciecz, odporność na środki dezynfekujące, odporność na pył |
| Zmywalne | Tak |
| Charakterystyka | Klawiatura numeryczna |
| Szerokość | 48.5 cm |
| Głębokość | 13.5 cm |
| Wysokość | 0.8 cm |
| Waga | 280 g |
| Różne | |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie | Przejściówka z USB na PS/2 |
| Zgodność z normami | IPX5, FCC, RoHS, WEEE |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows 98/ME/2000/XP/Vista/7/8/10, Apple MacOS, Linux |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 306165 |
| Dane producenta | Nazwa: IC Intracom Italia S.p.A. |
| Pomoc techniczna | https://www.techly.com/contacts/ |







