87 zł
Cena netto: 70,73 zł
Cena netto: 70,73 zł
SKU: 630-09
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Sandberg
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura numeryczna Sandberg dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Galeria
Specyfikacja
Kluczowe wyróźniki
- Uniwersalne
- RF Bezprzewodowy + USB Membranowa
- Klawiatura numeryczna
- Klawiatura wyspowa
- Czarny
- 1 szt.
Sandberg Wireless Numeric Keypad Pro to sprytne rozszerzenie klawiatury laptopa, która zazwyczaj nie ma klawiatury numerycznej. Dodatkowo otrzymujesz przydatną sekcję z szybkimi skrótami, klawiszami strzałek itp. Klawiatura łączy się bezprzewodowo, więc możesz ją umieścić wszędzie tam, gdzie jest Ci najwygodniej.
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura keypad |
| Interfejs | 2.4 GHz |
| Maksymalna odległość działania | Do 10 m |
| Odbiornik bezprzewodowy | Odbiornik bezprzewodowy USB |
| Typ | Bezprzewodowa |
| Ilość klawiszy | 35 |
| Technologia wykonania klawiatury | Membrana |
| Szerokość | 14.64 cm |
| Głębokość | 11.94 cm |
| Wysokość | 1.6 cm |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | USB-C (ładowanie) |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Kabel do ładowania USB-C |
| Bateria | |
| Typ | Akumulator |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa | 14 cm |
| Głębokość transportowa | 3.6 cm |
| Wysokość transportowa | 17.5 cm |
| Waga transportowa | 300 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 630-09 |
| Podmiot odpowiedzialny | Sandberg A/S |
| Pomoc techniczna | https://sandberg.world/pl-pl/support |







