284 zł
Cena netto: 230,89 zł
Cena netto: 230,89 zł
SKU: 365375
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Techly
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura bezprzewodowa Techly dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Podświetlenie | 7 kolorów |
| Interfejs | 2.4 GHz, Bluetooth 4.2 |
| Maksymalna odległość działania | Do 10 m |
| Odbiornik bezprzewodowy | Odbiornik bezprzewodowy USB |
| Urządzenie wejściowe | Do Smart TV |
| Typ | Bezprzewodowa |
| Ilość klawiszy | 90 |
| Funkcje Hot Keys | Multimedia |
| Lokalizacja i układ | QWERTY US |
| Technologia wykonania klawiatury | Nożyczki |
| Wbudowane urządzenia | Gładzik |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Szerokość | 36.8 cm |
| Głębokość | 13.5 cm |
| Wysokość | 1.3 cm |
| Różne | |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie | Kabel do ładowania (1 m) |
| Zgodność z normami | Plug and Play, RoHS, WEEE, REACH |
| Cykl Życia Klucza | 5 milionów kliknięć |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Windows 8, Windows 10, Windows 11, Linux, Apple iOS, Apple MacOS, Android |
| Bateria | |
| Typ | Akumulator |
| Czas działania (do) | 18 miesiące |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 365375 |
| Dane producenta | Nazwa: IC Intracom Italia S.p.A. |
| Pomoc techniczna | https://www.techly.com/contacts/ |







