116 zł
Cena netto: 94,31 zł
Cena netto: 94,31 zł
SKU: 367898
Ilość sztuk w magazynie: brak
Prosimy o kontakt
Producent: Techly
Gwarancja: gwarancja producenta
Klawiatura bezprzewodowa Techly dostępny jest na indywidualne zamówienie. Zapytaj o termin dostawy
Specyfikacja
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Interfejs | Bluetooth 5.0 |
| Typ | Bezprzewodowa |
| Ilość klawiszy | 78 |
| Lokalizacja i układ | QWERTY US |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Szerokość | 29 cm |
| Głębokość | 16 cm |
| Wysokość | 1.6 cm |
| Waga | 675 g |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy | USB-C |
| Różne | |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie | Kabel z USB-A na USB-C (1 m) |
| Zgodność z normami | RoHS |
| Oprogramowanie & Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny | Microsoft Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11, Android 3.0 (Honeycomb) lub nowszy, Apple iOS 4 lub nowszy |
| Bateria | |
| Typ | Akumulator |
| Technologia | Litowa |
| Czas działania (do) | 40 godzina(y) |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | 367898 |
| Dane producenta | Nazwa: IC Intracom Italia S.p.A. |
| Pomoc techniczna | https://www.techly.com/contacts/ |







