402 zł
Cena netto: 326,83 zł
Cena netto: 326,83 zł
SKU: H610M D3W WIFI6
Dostępność: duża
Producent: Gigabyte
Gwarancja: gwarancja producenta
GIGABYTE H610M D3W dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Płyta główna GIGABYTE H610M D3W WIFI6 została zaprojektowana z myślą o potrzebach nowoczesnych środowisk komputerowych. Dzięki kompatybilności z procesorami Intel Core 12., 13. i 14. generacji, płyta główna zapewnia użytkownikom ogromną moc obliczeniową. Ciesz się dwukanałową architekturą pamięci z obsługą DDR5 SDRAM, zapewniającą wysokie prędkości do 5600 MT/s, co zwiększa możliwości wielozadaniowości i ogólną wydajność systemu. Posiada wiele gniazd rozszerzeń, w tym gniazda PCIe 4.0 i M.2, umożliwiające modernizację i dostosowanie do konkretnych wymagań użytkownika. Płyta główna jest wyposażona w obsługę dźwięku wysokiej rozdzielczości, zapewniającą wciągającą jakość dźwięku i lepsze wrażenia multimedialne. Wbudowane porty USB 3.2 Gen 1 oferują szybki transfer danych, a kompleksowy zestaw opcji łączności zapewnia płynną integrację z różnymi urządzeniami. Użytkownicy mogą również skorzystać z dodatkowej trwałości dzięki takim funkcjom, jak konstrukcja odporna na działanie siarki i wydajne zarządzanie temperaturą, które zapewniają płynne działanie systemu przy intensywnym obciążeniu. Płyta główna GIGABYTE H610M D3W WIFI6 zapewnia równowagę między wydajnością, elastycznością i niezawodnością, dzięki czemu jest idealnym wyborem zarówno dla graczy, jak i profesjonalistów. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Płyta główna - ATX micro |
| Typ chipsetu | Intel H610 Express |
| Port procesora | Gniazdo LGA1700 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów | (obsługa 12/13 i 14 Generacji Intel Core / Pentium Gold / Celeron) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny | 128 GB |
| Technologia | DDR5 |
| Bus Clock | 4400 MT/s, 4800 MT/s, 5200 MT/s, 5600 MT/s |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM | Bez ECC, ECC (praca w trybie innym niż ECC) |
| Rejestrowana lub buforowana | Niebuforowana |
| Charakterystyka | Dwa kanały DDR, obsługiwane moduły ECC działają w trybie innym niż ECC, Intel Extreme Memory Profiles (XMP) 3.0 |
| Audio | |
| Typ | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy | Realtek RTL8851BE |
| Interfejsy sieciowe | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x CPU 2 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 4.0 x16 1 x PCIe 3.0 x1 1 x M.2 socket (gniazdo 2280 M.2 M-Key) |
| Interfejsy pamięci masowej | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin PCIe 3.0 -złącza: 1 x M.2 |
| Interfejsy | 2 x USB 3.2 Gen 1 4 x USB 2.0 1 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x mikrofon - mini jack 1 x wejście audio - mini jack 1 x wyjście audio - mini jack 1 x HDMI 2 x antena 1 x DisplayPort |
| Wewnętrzne interfejsy | 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 2 x USB 2.0 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x SPI - nagłówek 1 x szeregowy - nagłówek |
| Złącza zasilania | Łączówka 24-pin głównego zasilania, złączka ATX12V 8-stykowa |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS | AMI |
| Cechy BIOSu | UEFI BIOS, obsługa PnP 1.0a, DMI 2.7, obsługa WfM 2.0, obsługuje SMBIOS 2.7, ACPI 5.0 |
| Monitorowanie hardware | Napięcie systemu, wykrywanie temperatury, wykrywanie prędkości wentylatora, prędkość przepływu chłodzenia wodą, ostrzeżenie o awarii wentylatora, kontrola wentylatora |
| Cechy harware | Q-Flash, 5+1+1 Phase Power Design, Audio Noise Guard, GIGABYTE Smart Fan 6, Anti-Sulfur Design, radiator układu scalonego, Kondensatory Audio Najwyższej Jakości, Ultra Durable |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Tarcza IO, antena Wi-Fi |
| Dołączone przewody | 2 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie | Norton Internet Security (OEM Version), GIGABYTE Control Center, GIGABYTE Smart Backup |
| Zgodność z normami | HDCP 2.3, DisplayPort 1.2 |
| Szerokość | 24.4 cm |
| Głębokość | 22 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | H610M D3W WIFI6 |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







