437 zł
Cena netto: 355,28 zł
Cena netto: 355,28 zł
SKU: B860M E
Dostępność: średnia
Producent: Gigabyte
Gwarancja: gwarancja producenta
GIGABYTE B860M E dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Płyta główna GIGABYTE B860M E została zaprojektowana z myślą o zwiększeniu wydajności i wszechstronności komputera. Ta płyta główna w formacie micro ATX obsługuje procesory Intel Core Ultra i jest wyposażona w chipset Intel B860, zapewniający dużą moc obliczeniową i wydajność. Dzięki obsłudze pamięci RAM DDR5 SDRAM i prędkości do 8800 MT/s płyta główna zapewnia wydajność wymaganą zarówno do gier, jak i pracy. Wyposażona w wiele gniazd rozszerzeń, w tym interfejsy PCIe 4.0 x16 i M.2, płyta B860M E oferuje elastyczność w zakresie modernizacji i dodatkowych komponentów. Płyta obsługuje dźwięk wysokiej rozdzielczości z 8-kanałową funkcjonalnością, a także posiada zestaw portów, takich jak USB 3.2 Gen 1, HDMI i DisplayPort, ułatwiających podłączenie różnych urządzeń. Konstrukcja przyjazna dla majsterkowiczów i trwałe funkcje sprawiają, że jest to niezawodny wybór do budowy wydajnego systemu. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Płyta główna - ATX micro |
| Typ chipsetu | Intel B860 |
| Port procesora | Gniazdo LGA1851 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów | (obsługuje procesory Intel Core Ultra (Seria 2)) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny | 128 GB |
| Technologia | DDR5 |
| Bus Clock | 5600 MT/s, 6400 MT/s, 6600 MT/s (O.C.), 6800 MT/s (O.C.), 7000 MT/s (O.C.), 7200 MT/s (O.C.), 7400 MT/s (O.C.), 7600 MT/s (O.C.), 7800 MT/s (O.C.), 7900 MT/s (O.C.), 7950 MT/s (O.C.), 8000 MT/s (O.C.), 8200 MT/s (O.C.), 8266 MT/s (O.C.), 8400 MT/s (O.C.), 8600 MT/s (O.C.), 8800 MT/s (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM | ECC (praca w trybie innym niż ECC), bez ECC |
| Charakterystyka | Dwa kanały DDR, Intel Extreme Memory Profiles (XMP), obsługiwane moduły ECC działają w trybie innym niż ECC |
| Audio | |
| Typ | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Interfejsy sieciowe | Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x CPU 2 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 4.0 x16 1 x PCIe 3.0 x1 2 x M.2 socket (gniazdo 2280 M.2 M-Key) |
| Interfejsy pamięci masowej | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 PCIe 4.0 -złącza: 2 x M.2 |
| Interfejsy | 1 x klawiatura PS/2 / mysz 1 x HDMI 1 x DisplayPort 4 x USB 3.2 Gen 1 2 x USB 2.0 1 x wyjście audio - mini jack 1 x wejście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x LAN (Gigabit Ethernet) |
| Wewnętrzne interfejsy | 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 4 x USB 2.0 - nagłówek 1 x szeregowy - nagłówek 1 x SPI - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x wyjście SPDIF - nagłówek |
| Złącza zasilania | Łączówka 24-pin głównego zasilania, złączka ATX12V 8-stykowa |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS | AMI |
| Cechy BIOSu | UEFI BIOS, obsługa PnP 1.0a, DMI 2.7, obsługa WfM 2.0, obsługuje SMBIOS 2.7, ACPI 5.0 |
| Monitorowanie hardware | Napięcie systemu, wykrywanie temperatury, wykrywanie prędkości wentylatora, ostrzeżenie o awarii wentylatora, prędkość przepływu chłodzenia wodą, kontrola wentylatora |
| Cechy harware | Radiator układu scalonego, konstrukcja radiatora VRM, Zatrzask PCIe EZ, EZ Debug LED, AI SNATCH Engine, Ultra Durable, DIY Friendly Design, Q-Flash, 4+1+2 Phase Power Design |
| Różne | |
| Dołączone oprogramowanie | GIGABYTE Control Center, Norton Internet Security (OEM Version), Realtek Gaming LAN Bandwidth Control, HWiNFO |
| Zgodność z normami | HDCP 2.3, DisplayPort 2.1 |
| Szerokość | 24.4 cm |
| Głębokość | 21.5 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B860M E |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







