578 zł
Cena netto: 469,92 zł
Cena netto: 469,92 zł
SKU: B840M GAMING P WF6E
Dostępność: duża
Producent: Gigabyte
Gwarancja: gwarancja producenta
GIGABYTE B840M GAMING dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Płyta główna GIGABYTE B840M GAMING PLUS WIFI6E została zaprojektowana z myślą o poprawie komfortu użytkowania dzięki swoim możliwościom łączności i wydajności. Zbudowana w formacie micro ATX i wyposażona w chipset AMD B840, obsługuje różne procesory, w tym serie Ryzen 7000/8000/9000. Płyta główna posiada układ zasilania o konfiguracji 8+2+2 faz, zapewniający stabilność podczas wymagających zastosowań i sesji gamingowych. Ponadto B840M GAMING PLUS WIFI6E oferuje szerokie możliwości wejść/wyjść dzięki wielu portom USB, w tym USB-C 3.2 Gen 1 i USB 3.2 Gen 2, a także wyjściom HDMI i DisplayPort. Dzięki obsłudze dźwięku wysokiej rozdzielczości i wysokiej klasy kondensatorom audio płyta główna zapewnia wciągające wrażenia dźwiękowe. Funkcje takie jak Q-Flash Plus, M.2 Thermal Guard i AI Overclocking umożliwiają użytkownikom efektywne dostosowanie konfiguracji, co sprawia, że jest to idealny wybór zarówno dla graczy, jak i konstruktorów komputerów. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Płyta główna - ATX micro |
| Typ chipsetu | AMD B840 |
| Port procesora | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów | (obsługuje serie Ryzen 7000/8000/9000) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny | 256 GB |
| Technologia | DDR5 |
| Bus Clock | 6600 MT/s (O.C.), 6800 MT/s (O.C.), 7200 MT/s (O.C.), 7600 MT/s (O.C.), 7800 MT/s (O.C.), 7900 MT/s (O.C.), 7950 MT/s (O.C.), 8000 MT/s (O.C.), 8200 MT/s (O.C.), 6400 MT/s, 6200 MT/s, 6000 MT/s, 5800 MT/s, 5600 MT/s, 7400 MT/s (O.C.), 7000 MT/s (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM | Bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana | Niebuforowana |
| Charakterystyka | Intel Extreme Memory Profiles (XMP), technologia AMD EXPO, dwa kanały DDR |
| Audio | |
| Typ | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy | MediaTek Wi-Fi 6E MT7902 |
| Interfejsy sieciowe | Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 4.0 x16 1 x PCIe 3.0 x1 1 x M.2 socket (gniazdo M.2 Key M 2280/2580) 1 x M.2 socket (gniazdo 2280 M.2 M-Key) |
| Interfejsy pamięci masowej | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 PCIe 4.0 -złącza: 2 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 |
| Interfejsy | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 1 x USB 3.2 Gen 2 3 x USB 2.0 1 x USB 3.2 Gen 1 1 x HDMI 2 x DisplayPort 1 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x wyjście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x wejście audio - mini jack 2 x antena |
| Wewnętrzne interfejsy | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 2 x USB 2.0 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x SPI - nagłówek |
| Złącza zasilania | Łączówka 24-pin głównego zasilania, złączka ATX12V 8-stykowa |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS | AMI |
| Cechy BIOSu | UEFI BIOS, obsługa WfM 2.0, obsługuje SMBIOS 2.7, DMI 2.7, ACPI 5.0, obsługa PnP 1.0a |
| Monitorowanie hardware | Prędkość przepływu chłodzenia wodą, wykrywanie temperatury, wykrywanie prędkości wentylatora, ostrzeżenie o awarii wentylatora, napięcie systemu, kontrola wentylatora |
| Cechy harware | Przycisk Q-Flash Plus, Q-Flash Plus, Q-Flash, X3D Turbo Mode, DIY Friendly Design, radiator układu scalonego, 6 Layer PCB, 8+2+2 Phase Power Design, VRM Thermal Armor Advanced, EZ Debug LED, GIGABYTE Smart Fan 6, Zatrzask M.2 EZ, M.2 Thermal Guard, Zatrzask PCIe EZ, RGB FUSION, WIFI EZ Plug, AI Overclocking, AORUS AI SNATCH, Kondensatory Audio Najwyższej Jakości, Audio Noise Guard, Ultra Durable |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Podkładka gumowa dla SSD M.2 gruba/cienka, antena Wi-Fi |
| Dołączone przewody | 2 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie | Norton Internet Security (OEM Version), GIGABYTE Control Center, GIGABYTE Smart Backup, HWiNFO |
| Zgodność z normami | DisplayPort 1.4, HDCP 2.3 |
| Szerokość | 24.4 cm |
| Głębokość | 24.4 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B840M GAMING P WF6E |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







