797 zł
Cena netto: 647,97 zł
Cena netto: 647,97 zł
SKU: B850M EAGLE WF7
Dostępność: średnia
Producent: Gigabyte
Gwarancja: gwarancja producenta
GIGABYTE B850M EAGLE dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Płyta główna GIGABYTE B850M EAGLE WIFI7 została zaprojektowana w celu zwiększenia wydajności obliczeniowej dzięki obsłudze procesorów AMD Ryzen serii 7000, 8000 i 9000. Ta płyta główna w formacie micro ATX jest wyposażona w chipset AMD B850 i obsługuje pamięć DDR5 SDRAM o prędkości do 8200 MT/s po podkręceniu, co zapewnia wyjątkową wydajność pamięci. Użytkownicy mogą łatwo rozbudować swój system dzięki czterem gniazdom DIMM, wielu gniazdom PCIe i różnorodnym opcjom łączności, w tym 2,5 Gigabit Ethernet i USB-C. Płyta główna jest wyposażona w technologię dźwięku wysokiej rozdzielczości, która poprawia wrażenia słuchowe, zapewniając czystość dźwięku podczas gier i korzystania z multimediów. Dzięki wielu interfejsom pamięci masowej, w tym M.2 i Serial ATA-600, a także obsłudze RAID, zarządzanie danymi staje się bardziej płynne. Zaawansowane funkcje BIOS-u i możliwości monitorowania, wraz z konfigurowalnym oświetleniem RGB poprzez RGB FUSION, sprawiają, że GIGABYTE B850M EAGLE WIFI7 jest wszechstronnym wyborem zarówno dla graczy, jak i profesjonalistów poszukujących niezawodnego i wydajnego rozwiązania w zakresie płyt głównych. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Płyta główna - ATX micro |
| Typ chipsetu | AMD B850 |
| Port procesora | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów | (obsługuje serie Ryzen 7000/8000/9000) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny | 256 GB |
| Technologia | DDR5 |
| Bus Clock | 8200 MT/s (O.C.), 8000 MT/s (O.C.), 7950 MT/s (O.C.), 7900 MT/s (O.C.), 7800 MT/s (O.C.), 7600 MT/s (O.C.), 7400 MT/s (O.C.), 7200 MT/s (O.C.), 7000 MT/s (O.C.), 6800 MT/s (O.C.), 6600 MT/s (O.C.), 6400 MT/s, 6200 MT/s, 6000 MT/s, 5800 MT/s, 5600 MT/s |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM | Bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana | Niebuforowana |
| Charakterystyka | Intel Extreme Memory Profiles (XMP), technologia AMD EXPO, dwa kanały DDR |
| Audio | |
| Typ | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy | Realtek RTL8922AE |
| Interfejsy sieciowe | 2.5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 1 x PCIe 3.0 x16 (tryb x4) 1 x M.2 socket (gniazdo 2280/22110 M.2 Key M) 1 x M.2 socket (gniazdo 2280/2580/22110/25110 M.2 Key M) |
| Interfejsy pamięci masowej | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 PCIe 5.0 -złącza: 1 x M.2 PCIe 4.0 -złącza: 1 x M.2 |
| Interfejsy | 1 x klawiatura PS/2 / mysz 1 x HDMI 2 x DisplayPort 2 x USB 3.2 Gen 1 4 x USB 2.0 1 x wyjście audio - mini jack 1 x wejście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) 1 x USB-C 3.2 Gen 2 1 x USB 3.2 Gen 2 2 x antena |
| Wewnętrzne interfejsy | 1 x USB-C 3.2 Gen 2 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 4 x USB 2.0 - nagłówek 1 x SPI - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek |
| Złącza zasilania | Łączówka 24-pin głównego zasilania, złączka ATX12V 8-stykowa |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS | AMI |
| Cechy BIOSu | UEFI BIOS, obsługa WfM 2.0, obsługuje SMBIOS 2.7, DMI 2.7, ACPI 5.0, obsługa PnP 1.0a |
| Monitorowanie hardware | Prędkość przepływu chłodzenia wodą, wykrywanie temperatury, wykrywanie prędkości wentylatora, ostrzeżenie o awarii wentylatora, napięcie systemu, kontrola wentylatora |
| Cechy harware | Q-Flash Plus, Q-Flash, Przycisk Q-Flash Plus, X3D Turbo Mode, DIY Friendly Design, radiator układu scalonego, 8+2+2 Phase Power Design, 6 Layer PCB, VRM Thermal Armor Advanced, M.2 Thermal Guard, GIGABYTE Smart Fan 6, RGB FUSION, WIFI EZ Plug, Zatrzask M.2 EZ plus, Zatrzask M.2 EZ na kliknięcie, Zatrzask PCIe EZ Plus, EZ Debug LED, AI Overclocking, AORUS AI SNATCH, Kondensatory Audio Najwyższej Jakości, Audio Noise Guard, Ultra Durable |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | Podkładka gumowa dla SSD M.2 gruba/cienka, antena Wi-Fi, 1 x śruba M.2, G-Connector |
| Dołączone przewody | 2 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie | Norton Internet Security (OEM Version), GIGABYTE Control Center, GIGABYTE Smart Backup, HWiNFO |
| Zgodność z normami | DisplayPort 1.4, HDCP 2.3 |
| Szerokość | 24.4 cm |
| Głębokość | 24.4 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | B850M EAGLE WF7 |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







