1344 zł
Cena netto: 1 092,68 zł
Cena netto: 1 092,68 zł
SKU: X870E EAGLE X WF7
Dostępność: średnia
Producent: Gigabyte
Gwarancja: gwarancja producenta
GIGABYTE X870E EAGLE dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Kategoria | Specyfikacja |
|---|---|
| Produkt / Marka / Kod producenta / EAN | Gigabyte, X870E EAGLE X WF7, 4719331879532 |
| Standard płyty | ATX |
| Wymiary | Szerokość: 305 mm, Głębokość: 244 mm |
| Kolor | Czarny |
| Zastosowanie | Gamingowe |
| Chipset płyty | AMD X870E |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Obsługiwane procesory | AMD Ryzen |
| Kontroler RAID | RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5 |
| Standard pamięci | DDR5 |
| Rodzaj złącza pamięci | U-DIMM |
| Liczba slotów pamięci | 4 |
| Częstotliwości pracy pamięci | 4800–9000 MHz |
| Maksymalna ilość pamięci | 256 GB |
| Architektura wielokanałowa | Dual-Channel |
| Obsługa zintegrowanych układów graficznych | Tak |
| Chipset graficzny | Zależny od procesora |
| Łączenie kart graficznych | Nie |
| Chipset dźwiękowy | Realtek ALC 1220 |
| Kanały audio | 7.1 |
| Zintegrowana karta sieciowa | 100/1000/2500/5000 |
| Chipset karty sieciowej | Qualcomm Wi-Fi 7 QCNCM865, Realtek RTL8126 |
| Praca bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Gniazda rozszerzeń | 3 x PCI Express x16 |
| Złącza napędów | 4 x M.2, 4 x SATA 3 |
| Złącza wewnętrzne | USB 2.0 x2, USB 3.2 Gen1 x2, USB-C 3.2 Gen2x2 x1, Addressable RGB LED strip 5V x3, AIO_PUMP 4-pin x1, ATX 24-pin 12V x1, ATX 8-pin 12V x2, Audio panelu przedniego (AAFP) x1, CPU FAN 4-pin x1, Czujnik termiczny x2, Przedni panel x1, RGB LED x1, SYS FAN 4-pin x6, TPM x1, Zworka Clear CMOS x1, Zworka Reset x1 |
| Panel tylny | HDMI x1, Clear CMOS x1, Q-Flash Plus x1, Reset x1, Power x1, RJ-45 x1, S/PDIF Optyczne x1, USB 3.2 Gen1 x4, USB 3.2 Gen2 x4, USB-C 3.2 Gen2 x1, USB4 x2, Złącze anteny WiFi x2, Audio x2 |
| Załączone wyposażenie | Antena WiFi |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | X870E EAGLE X WF7 |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







