1709 zł
Cena netto: 1 389,43 zł
Cena netto: 1 389,43 zł
SKU: X870E A PRO X
Dostępność: mała
Producent: Gigabyte
Gwarancja: gwarancja producenta
GIGABYTE X870E A dostępny jest w magazynie. Zamów teraz. Wysyłka nawet w 24h.
Galeria
Specyfikacja
| Marketing Description | |
| Płyta główna GIGABYTE AORUS X870E PRO X3D została zaprojektowana z myślą o wydajności i trwałości. Wyposażona w chipset AMD X870E, obsługuje różne opcje szybkiej pamięci RAM DDR5, aby zwiększyć responsywność systemu. Dzięki wielu gniazdom M.2 i portom SATA płyta główna zapewnia dużą pojemność pamięci i wydajną prędkość dostępu, co idealnie sprawdza się w przypadku użytkowników wymagających wysokiej przepustowości danych. Bogata w funkcje łączności, posiada liczne porty USB dla urządzeń zewnętrznych oraz wszechstronne wyjścia wideo obsługujące wiele wyświetlaczy. Zintegrowany kodek audio wysokiej rozdzielczości zapewnia czystą jakość dźwięku, dzięki czemu nadaje się do gier i zadań multimedialnych. Solidne funkcje sprzętowe, w tym wysokiej jakości zarządzanie energią i rozwiązania termiczne, przyczyniają się do stabilnej wydajności przy wymagających obciążeniach, co sprawia, że GIGABYTE AORUS X870E PRO X3D jest wyborem zarówno dla graczy, jak i twórców treści. | |
| Product Features | |
|
|
| Ogólne | |
| Typ produktu | Płyta główna - ATX |
| Typ chipsetu | AMD X870E |
| Port procesora | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów | (obsługuje serie Ryzen 7000/8000/9000) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny | 256 GB |
| Technologia | DDR5 |
| Bus Clock | 9000 MT/s (O.C.), 8800 MT/s (O.C.), 8600 MT/s (O.C.), 8400 MT/s (O.C.), 8200 MT/s (O.C.), 8000 MT/s (O.C.), 7800 MT/s (O.C.), 7600 MT/s (O.C.), 7200 MT/s (O.C.), 7000 MT/s (O.C.), 6800 MT/s (O.C.), 6600 MT/s (O.C.), 6400 MT/s (O.C.), 6200 MT/s (O.C.), 6000 MT/s (O.C.), 5600 MT/s (O.C.), 5200 MT/s, 4800 MT/s |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM | Bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana | Niebuforowana |
| Charakterystyka | Dwa kanały DDR, Intel Extreme Memory Profiles (XMP), technologia AMD EXPO |
| Audio | |
| Typ | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Audio Codec | Realtek ALC1220 |
| Zgodność z normami | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy | Qualcomm QCNCM865 |
| Interfejsy sieciowe | 5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 1 x PCIe 4.0 x16 (tryb x4) 1 x PCIe 3.0 x16 (tryb x2) 1 x M.2 socket (gniazdo 2280/2580/22110/25110 M.2 Key M) 1 x M.2 socket (gniazdo 2280/22110 M.2 Key M) 2 x M.2 socket (gniazdo 2280/22110 M.2 Key M) |
| Interfejsy pamięci masowej | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 PCIe 5.0 -złącza: 2 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 PCIe 4.0 -złącza: 2 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 |
| Interfejsy | 1 x LAN (5Gigabit Ethernet) 1 x HDMI 5 x USB 3.2 Gen 2 2 x USB-C 3.2 Gen 2 2 x USB4/DisplayPort 3 x USB 3.2 Gen 1 2 x antena 1 x wyjście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x wyjście SPDIF |
| Wewnętrzne interfejsy | 4 x USB 2.0 - nagłówek 4 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x SPI - nagłówek |
| Złącza zasilania | Łączówka 24-pin głównego zasilania, 2 złączki 8-pin ATX12V |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS | AMI |
| Cechy BIOSu | Obsługa WfM 2.0, UEFI BIOS, obsługuje SMBIOS 2.7, DMI 2.7, ACPI 5.0, obsługa PnP 1.0a |
| Monitorowanie hardware | Napięcie systemu, wykrywanie temperatury, wykrywanie prędkości wentylatora, prędkość przepływu chłodzenia wodą, ostrzeżenie o awarii wentylatora, kontrola wentylatora, wykrywanie hałasu |
| Cechy harware | Przycisk reset, przycisk zasilania, Przycisk Wyczyść CMOS, Przycisk Q-Flash Plus, Q-Flash, Q-Flash Plus, DIY Friendly Design, Konstrukcja z Zasilaniem Fazowym 18+2+2, 2x Copper PCB, 8 Layer PCB, M.2 EZ Flex Design, Premium Power Choke, Podstawa termiczna, VRM Thermal Armor Advanced, M.2 Thermal Guard L, M.2 Thermal Guard Ext., EZ Debug LED, M.2 EZ Match, Zatrzask PCIe EZ Plus, RGB FUSION, WIFI EZ-Plug, X3D Turbo Mode 2.0, Ultra Durable, AI Overclocking, GIGABYTE Smart Fan 6, PCIe Ultra Durable Slot X |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie | 2 x gruby/ cienki gumowy podkład M.2 SSD, DDR Wind Blade, G-Connector, noise detection cable, antena Wi-Fi |
| Dołączone przewody | 2 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie | GIGABYTE Control Center, Norton Internet Security (OEM Version), HWiNFO |
| Zgodność z normami | DisplayPort 1.4, HDCP 2.3 |
| Szerokość | 30.5 cm |
| Głębokość | 24.4 cm |
Deklarowana waga jest wagą minimalną i może różnić się w zależności od konfiguracji oraz zmian występujących w procesie produkcyjnym.
Informacje Handlowe
| Kod producenta | X870E A PRO X |
| Dane producenta | Gigabyte Technology Co., Ltd. No.6, Baoqiang Rd., Xindian Dist., New Taipei City 231 Tajwan Telefon: +886-2-6636-6000 E-mail: service@gigabyte.com Strona internetowa: gigabyte.com |
| Podmiot odpowiedzialny | Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o. ul. Fabryczna 20 (Arkady Wrocławskie) 53-609 Wrocław Polska Telefon: +48 71 77 77 000 E-mail: info@gigabyte.pl Strona internetowa: gigabyte.pl |
| Pomoc techniczna | https://www.gigabyte.com/pl/Support |







